Щоб квітник радував в наступному сезоні, потрібно дотримуватися певних рекомендацій.
Більшість рослин добре переносять зимівлю, тому їх можна садити восени.
Переваги посадки квітів восени:
Однак, слід зауважити, що не кожна рослина може пережити зимівлю.
Дельфініуми.
Цю рослину любить більшість садівників, бо вона випускає гарні квіти. Дельфініум живе без пересадки до 10 років. Якщо необхідно пересадити кущ, то краще робити це в першій половині вересня. Не затягуйте з цим, бо рослині потрібно встигнути пустити коріння до заморозків.
Бруннера.
Цю рослину саджають на початку вересня. Найкраще робити це в прохолодну погоду. Розподіл кущів повинен бути правильним. На них має бути нирка майбутнього зростання. Після цього рясно полийте рослину.
Астильба.
Цю рослину теж садять до середини вересня. Перед цим ґрунт слід удобрити компостом або іншим органічним добривом. На 1 м. кв. знадобиться 2 відра. Спочатку кущі утеплюють, а потім мульчують тирсою.
Люпин.
Сидерат, який завжди садять під зиму, бо він покращує властивості ґрунту. Посадкою краще займатися на початку вересня. Цим квітам не важливо, який ґрунт, але краще уникати кислих ґрунтів, інакше рослина пожовкне. При посадці у відкритий ґрунт, присипте рослини торфом, щоб прискорити її подальше зростання.
Дицентра.
Її висаджують з запасом в часі, бо їй потрібно встигнути викоренитися до перших заморозків, інакше вона замерзне. Посадкою краще займатися у вересні. Підійде вологий та поживний ґрунт. Перед посадкою зробіть ямки 40*40 см, покладіть в них щебінь, а потім маленький шар компосту й засипте землею перемішаною з компостом.
Багаторічна айстра.
Спершу потрібно визначити місце посадки, бо ця рослина не любить тінь та підвищену вологість.
Насіння висівають у відкритий ґрунт в кінці листопада, коли він вже трохи промерз. Навесні сходи пересаджують на постійне місце. Перше цвітіння відбудеться наступного року.
Примула.
Сіяти квітку можна одразу після збирання, бо вона швидко втрачає здатність до сходів. Вони з’являються дуже повільно, тому її вирощують в спеціальних контейнерах. Пересаджують квітку на постійне місце зростання лише через рік.
Як назавжди позбутися чорних плям на трояндах: простий природний спосіб Чорна плямистість – поширена грибкова…
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…
Як заморозити черешню на зиму: прості способи зберегти смак літа Черешня — не тільки смачна,…
Досвідчені кухарі під час варіння яєць навмисне додають в воду сіль, харчовий оцет або соду.…