Різновидів огірків існує дуже багато та кожен дачник обирає для себе найкращий. Деякі з сортів огірків мають гарний смак, стійкість до хвороб та не мають гірчинки.
Ніжинський дар.
Один з дуже смачних українських середньостиглих сортів, який цінують за невибагливість в догляді. Огірки хрусткі та мають виражений аромат, а також, стійкість до хвороб. Рослина рясно плодоносить, плоди мають м’яку шкірку та без гіркоти. Сорт стійкий до хвороб та не вимагає особливого догляду. Один кущ може дати до 5 кг плодів. Огірки щільні та соковиті. Добре підходять для консервування. Ранній сорт, врожай якого можна збирати вже на 45 день після посадки.
Артист.
Ранньостиглий гібрид, що має високий рівень врожайності, стійкість до хвороб та шкідників й морозостійкий. Огірки цього сорту дуже смачні та добре використовуються в кулінарії. Плодоношення триває з червня по жовтень.
Аякс.
Дуже ранній сорт з високою врожайністю. Не вимагає особливих зусиль під час вирощування. Плоди з ніжною шкіркою та підходять для транспортування й тривалого зберігання. Рослина стійка до борошнистої роси та огіркової мозаїки. Огірки без гіркоти, витривалі та смачні й добре підходять для продажу.
Лютояр.
Ранній сорт, що самозапилюється. Можна використовувати для консервації та салатів. Плоди темно-зеленого забарвлення, довгі та великі й мають насичену м’якоть. Добре транспортується та стійкий до хвороб. Огірки смачні та без гіркоти.
Амур.
Ранній сорт, що самозапилюється та має високу врожайність. Без удобрення кущі дають до 28 кг з грядки, а з підживленням – до 45 кг. Огірки стійкі до хвороб та спекотної погоди й дуже смачні. Насіння має високий рівень схожості.
Герцог.
Плоди цього сорту дуже соковиті та мають гарний аромат. Сорт самозапилюється та дає ранній врожай. Краще вирощувати в теплиці. Це десертний різновид огірків без гіркоти. Огірки солодкі та хрусткі. З одного вузла виростає 5-6 плодів.
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…
Як заморозити черешню на зиму: прості способи зберегти смак літа Черешня — не тільки смачна,…
Досвідчені кухарі під час варіння яєць навмисне додають в воду сіль, харчовий оцет або соду.…
Щоб помідори й перець дали великий урожай: чим їх варто обприскувати У період активного росту…