Десерт стане прекрасною літньою альтернативою звичному медовику або сметаннику.
Бісквіт — найпростіший кондитерський виріб, який готується всього з трьох компонентів — борошна, цукру і яєць. Класичний рецепт часто використовують в якості основи для різних тістечок, рулетів, печива і тортів. Якщо не хочете мучити себе приготуванням коржів на торт, використовуйте це тісто. Наприклад, бісквіт з полуницею може стати прекрасною літньою альтернативою звичному медовику або сметаннику, інформує Ukr.Media.
Приготування бісквіта з полуницею та вершковим кремом не займе у вас багато часу, зате десерт здивує навіть найбільш завзятих критиків ваших страв. Головне — зробити легкий бісквіт, щоб тісто вийшло не “забитим”. А в цьому ми можемо допомогти.
Інгредієнти:
Як готувати:
Розігрійте духовку до 190 градусів.
Вершкове масло кімнатної температури відправте в миску і збийте з цукром і ванільним цукром Вводьте по одному яйцю у вершкову суміш, не перестаючи збивати. Додайте просіяне борошно, розпушувач, соду і сіль.
Роз’ємну форму для випікання застеліть пергаментним папером і змастіть олією. Викладіть тісто у форму і поставте в духовку на 30 хвилин. Щоб тісто добре піднялося, не відкривайте духовку до закінчення цього терміну. Потім перевірте готовність бісквіта зубочисткою — вона повинна бути сухою.
Поки випікається основа для торта приготуйте крем. Помийте і наріжте полуницю невеликими шматочками. Вершки збийте з цукровою пудрою до загустіння, з’єднайте з полуницею.
Готовий бісквіт остудіть і розріжте на три коржі. Щоб зробити рівні коржі, вставте кілька зубочисток по периметру готового бісквіта в дві лінії так, щоб вийшло три рівні по товщині частини. Потім візьміть гострий ніж і розріжте уздовж.
Викладіть начинку на кожен корж, накриваючи наступним. Зверху промажте бісквіт кремом і прикрасьте полуницею та іншими ягодами.
Щоб розсада гарно росла, була міцною і не витягувалась, важливо підживлювати її збалансовано й у…
У квітні 2025 року найсприятливіші дні для посіву кукурудзи, за місячним календарем, припадають на фази…
У квітні посадка кабачків у відкритий ґрунт можлива лише в південних регіонах України, де ґрунт…
Коли садити кавуни і як правильно це робити Кавуни — це тепло- та світлолюбна культура,…
Щоб молоко залишалося свіжим довше, особливо якщо воно домашнє або куплене "з рук", можна скористатися…
Швидке прання: коли варто використовувати цей режим і в чому його особливості Режим швидкого прання…