Ікона – це святиня, яка шанується всіма православними християнами. Люди моляться перед іконами, прохаючи зцілення та захисту. Святиня допоможе вирішити та подолати перешкоди. Також, з ними пов’язують деякі прикмети.
Наприклад, поганою прикметою вважається подарувати ікону. За повір’ям, якщо хтось дарує святиню, він хоче зробити щось погане людині. Також, це може призвести до непорозумінь в родині. За допомогою ікон наводили псування, бо їх зазвичай розташовують на видному місці.
Церквою не забороняється дарувати ікони. Однак, робити це потрібно з добрими думками та намірами. Також, святиня – це оберіг, талісман та захист від бід.
Як правильно дарувати ікону.
По-перше, потрібно зрозуміти, кому хочеться подарувати святиню. Багато залежить від статі людини. Наприклад, Казанську ікону Божої Матері дарують у випадку, якщо в родині не все добре або для того, щоб допомогти в зціленні від хвороб. Іверську ікону дарують для спокути гріхів. Щоб подарувати ікону жінці, принесіть ікону з образом Божої Матері або Віфлеємську. Чоловікам – ікону Святителя Миколая або Янгола Охоронця. Також, ікони дарують дітям на весілля, щоб їхнє подружнє життя було щасливим. Зазвичай це ікона Божої Матері та Святителя. Щоб молоді не знали проблем з народженням дітей, подаруйте Федорівську ікону Божої Матері.
Якщо ікона впала.
З цією подією, також, пов’язано багато прикмет. Важливо не лише те, що вона впала, а й те, яка це була ікона та чи розбилася вона.
Впала ікона Божої Матері – до випробувань в родині. Миколи Чудотворця – до хвороб або фінансових проблем. Семистрільна ікона – захищала від зла, яке намагалося потрапити в будинок.
Якщо ікона впала та тріснула – до великих бід та нещасть.
Якщо ікона впала, слід замислитися над своїми вчинками, думками та гріхами. Помоліться, підійміть ікону та поцілуйте. Також, можна відвідати храм та спокути гріхи.
Як назавжди позбутися чорних плям на трояндах: простий природний спосіб Чорна плямистість – поширена грибкова…
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…
Як заморозити черешню на зиму: прості способи зберегти смак літа Черешня — не тільки смачна,…
Досвідчені кухарі під час варіння яєць навмисне додають в воду сіль, харчовий оцет або соду.…