Categories: Поради

Чим потрібно підживити капусту після садіння, щоб гарно зав’язалися качани

Капусту вирощують всі дачники. Її квасять, додають до борщу та готують з нею салати. Щоб зібрати щедрий врожай капусти, слід вносити підживлення в декілька етапів. Це необхідно для гарного росту рослини та формування великих міцних качанів.

Через два тижні після посадки, капусті проводиться перше підживлення. Використовуйте органічні добрива. Наприклад, розчин коров’яку. Змішайте коров’як та воду в співвідношенні 1:10 й ретельно перемішайте. На один  кущ знадобиться 500 грамів підживлення.

Друга підгодівля проводиться через 10 днів після першої. На відро води додайте 0,5 літра курячого посліду та 10 грамів сечовини. Ретельно перемішайте та полийте кущі в розрахунку по 1 літру на кожен.

На початку липня проводиться третя підгодівля. Для цього використовують суперфосфат. На 5 літрів води додайте 2 ст. л. препарату та полийте ділянку з капустою.

В серпні проводиться четверта підгодівля. Вносять калійні та фосфорні добрива. Для цього використовуйте нітроамофоску. На 10 літрів води додайте 1 ст. л. препарату та полийте кущі в розрахунку по 1 літру на кожен.

Щоб капуста дала зав’язі, слід знати, які добрива вносити.

Гній та попіл.

На відро води додайте 0,5 літра свіжого гною та 40 грамів попелу, ретельно перемішайте й залиште настоюватися протягом кількох днів. Перед внесенням підживлення полийте ґрунт та внесіть по 0,5 літра добрива на кущ. В липні повторіть процедуру.

Дріжджі.

Змішайте 100 грамів дріжджів та 0,5 літра варення, залийте 10 літрами води й ретельно перемішайте. Залиште на декілька днів в теплому місці, щоб забродило. Потім 1 склянку готового добрива розведіть в 10 літрах води та полийте рослини по 1 літру на кожен кущ.

Борна кислота.

На 1 літр гарячої води додайте 2 грами борної кислоти. Розведіть розчин з 10 літрами води та обприскайте капусту. Підживлення проводиться в суху та безвітряну погоду.

Recent Posts

5 головних причин, чому морква виростає дрібною та не смачною. Не допускайте цих помилок

В кінці квітня починається посадка моркви. В травні процес активізується. Тому, варто знати правила посадки…

4 часа ago

Як відрізнити справжній сир від сирного продукту: швидкий спосіб

Не кожен може відрізнити де сир, а де сирний продукт. Однак, вони мають велику різницю.…

4 часа ago

Ефективні методи боротьби з кротами. На довго підуть з вашої ділянки

Кроти – справжнє лихо для будь-якого садівника. Їхні підземні ходи не лише псують зовнішній вигляд…

4 часа ago

Ефективні способи захисту городу від дротяника: корисні поради

Дротяник – справжнє випробування для городників. Личинки жуків-коваликів можуть серйозно пошкодити коренеплоди та зіпсувати майбутній…

1 день ago

Як перетворити чорнобривці на органічне добриво. Городникам на замітку

Чорнобривці – це не просто яскрава прикраса вашого саду. Ці невибагливі квіти несуть у собі…

1 день ago

Як зробити пшоняну кашу розсипчастою і смачною. 4 головні правила

Пшоняна каша – це страва, яка чудово зігріває в холодну пору року і насичує організм…

2 дня ago