Капусту вирощують всі дачники. Її квасять, додають до борщу та готують з нею салати. Щоб зібрати щедрий врожай капусти, слід вносити підживлення в декілька етапів. Це необхідно для гарного росту рослини та формування великих міцних качанів.
Через два тижні після посадки, капусті проводиться перше підживлення. Використовуйте органічні добрива. Наприклад, розчин коров’яку. Змішайте коров’як та воду в співвідношенні 1:10 й ретельно перемішайте. На один кущ знадобиться 500 грамів підживлення.
Друга підгодівля проводиться через 10 днів після першої. На відро води додайте 0,5 літра курячого посліду та 10 грамів сечовини. Ретельно перемішайте та полийте кущі в розрахунку по 1 літру на кожен.
На початку липня проводиться третя підгодівля. Для цього використовують суперфосфат. На 5 літрів води додайте 2 ст. л. препарату та полийте ділянку з капустою.
В серпні проводиться четверта підгодівля. Вносять калійні та фосфорні добрива. Для цього використовуйте нітроамофоску. На 10 літрів води додайте 1 ст. л. препарату та полийте кущі в розрахунку по 1 літру на кожен.
Щоб капуста дала зав’язі, слід знати, які добрива вносити.
Гній та попіл.
На відро води додайте 0,5 літра свіжого гною та 40 грамів попелу, ретельно перемішайте й залиште настоюватися протягом кількох днів. Перед внесенням підживлення полийте ґрунт та внесіть по 0,5 літра добрива на кущ. В липні повторіть процедуру.
Дріжджі.
Змішайте 100 грамів дріжджів та 0,5 літра варення, залийте 10 літрами води й ретельно перемішайте. Залиште на декілька днів в теплому місці, щоб забродило. Потім 1 склянку готового добрива розведіть в 10 літрах води та полийте рослини по 1 літру на кожен кущ.
Борна кислота.
На 1 літр гарячої води додайте 2 грами борної кислоти. Розведіть розчин з 10 літрами води та обприскайте капусту. Підживлення проводиться в суху та безвітряну погоду.
Щоб буряк був великий, солодкий і соковитий: секретне підживлення, яке знають не всі Буряк —…
Як правильно підживлювати капусту, щоб виросли великі, щільні качани Капуста — одна з найбільш вибагливих…
В домі частіше з’являються павуки, які шукають тепле укриття. Але замість того, щоб лякатися або…
Найкраще добриво для герані — з того, що під ногами! 🌸 Не купуйте, зробіть самі…
Як правильно підготувати цибулю на перо: поради досвідчених городників Вирощування зеленої цибулі — одне з…
Моя сусідка все життя садила помідори не так. А потім випадково зробила одну річ —…