Огірковий розсіл дуже корисний, бо містить багато вітамінів та мікроелементів. Дарма господині виливають його в раковину, адже його можна використовувати повторно в кулінарії й не тільки.
Цим розсолом можна замаринувати різні овочі: морква, часник, буряк, цибуля, авокадо. Достатньо почистити, помити, порізати скибками та залити овоч розсолом. Через пару днів в холодильнику, закуска буде готова.
На основі розсолу можна приготувати неперевершений маринад для різних продуктів. А яйця в розсолі зі спеціями це неймовірна та оригінальна закуска.
Маринад на основі розсолу робить м’ясо дуже ніжним, м’яким та надзвичайно смачним. Використовувати можна для будь-яких видів продукту: яловичина, свинина, курка, баранина, індичка, кролик. А спосіб приготування не має значення, страва буде смачна в будь-якому випадку.
На розсолі можна готувати будь-яку борошняну випічку, млинці та вареники.
А хліб на розсолі особливо ароматний та смачний.
Зварена картопля в розсолі дуже здивує всю родину. Вона насититься ароматом, незвичайним смаком та пікантною ноткою. А картоплю фрі замочують в розсолі перед смаженням.
Розсіл відновлює електролітний баланс після занять у тренажерному залі та під час похмілля. А також полегшує больові відчуття в м’язах після інтенсивних вправ.
Додайте до вершкового масла розсіл та спеції. Збийте міксером та поставте в холодильник. Неймовірно смачна намазка на бутерброд готова.
Маринований в розсолі сир стає ароматною, пікантною та дуже смачною закускою. Маринувати можна не тільки м’які сорти сиру, а й тверді.
В розсолі також міститься оцет, тому він стане чудовою альтернативою з пряним ароматом.
Прокип’ятіть розсіл 2-3 години в чайнику, який весь в накипу і він буде сяяти від чистоти. Також розсіл можна використовувати для чистки почорнілого посуду.
Щоб розсада гарно росла, була міцною і не витягувалась, важливо підживлювати її збалансовано й у…
У квітні 2025 року найсприятливіші дні для посіву кукурудзи, за місячним календарем, припадають на фази…
У квітні посадка кабачків у відкритий ґрунт можлива лише в південних регіонах України, де ґрунт…
Коли садити кавуни і як правильно це робити Кавуни — це тепло- та світлолюбна культура,…
Щоб молоко залишалося свіжим довше, особливо якщо воно домашнє або куплене "з рук", можна скористатися…
Швидке прання: коли варто використовувати цей режим і в чому його особливості Режим швидкого прання…