Зграї птахів відлітають у вирій організовано та злагоджено. Однак, не кожен знає, чому вони летять саме зграєю. Самотужки жоден птах не буде долати великі відстані з багатьох причин.
Підтримка.
В клині кожен птах підтримує один одного. Першими летять сильні птахи та створюють потік повітря, завдяки якому іншим птахам легше піднятися й рухатися. Завдяки цьому економія енергії кожного птаха становить 25%, а швидкість збільшується до 71%. Якби люди так само рухалися до спільної мети та надавали підтримку один одному, то досягти результатів можна було б швидше та з меншими зусиллями.
Один в полі не воїн.
Якщо птах відбився від зграї, він повертається або приєднується до іншого ключа. Завдяки цьому його шанси долетіти до теплих країв значно підвищуються. Людям потрібно долати труднощі разом та навчитися приймати та надавати допомогу.
Заміна головного гравця.
Першим в зграї завжди летить найсильніший птах – ватажок, який створює темп та прокладає шлях. З обох боків від нього летять такі самі витривалі птахи, які можуть замінити ватажка за необхідності. Якщо він втомився, то перелітає в кінець зграї, а його місце займає другий птах.
Людям варто зрозуміти, що не потрібно брати всю відповідальність лише на себе. Працюйте по черзі та міняйте один одного.
Моральна підтримка.
В самому кінці клину знаходяться найслабші пернаті, які використовують підйомну силу птахів попереду. Однак, вони також відіграють важливу роль. Птахи позаду кричать, щоб перші не зупинялися та не знижували швидкість.
Люди не часто надають підтримку своїм лідерам та часто кажуть погані слова в їх адресу. Це має дуже вагомий вплив на результат.
Допомога слабшим.
Іноді птахи можуть хворіти або бути травмованими, через що важко продовжувати політ. Вони випадають зі зграї, але їх не залишають на самоті. Двоє сильних птахів супроводжують слабких, щоб допомогти їм та підтримати. Вони залишаються поряд, поки слабкі птахи відновлять сили або загинуть, після чого наздоганяють клин або приєднуються до іншого.
Дуже важливо підтримувати слабких, бо неможливо знати, коли допомога може знадобитися самим.
Гуцульське сало: традиційний рецепт з ароматом Карпат Сало – це більше ніж просто їжа, це…
Пожовтіння листя у герані: розбираємося у причинах і надаємо практичні поради щодо догляду за рослиною.…
У світі, на жаль, є люди, які можуть заздрити, шкодити чи навмисно впливати на життя…
Деякі господині використовують лаврове листя для очищення повітря в квартирі, розкладаючи його на батареї. Це…
Осінній урожай — справжнє багатство для кожної господині, і особливе місце займають міцні, соковиті качани…
Хочете зекономити на опаленні? Дізнайтеся про простий трюк з алюмінієвою фольгою, який допоможе вам зберегти…