Психологія багатих й бідних людей дуже відмінна. Це стосується не тільки питань у ставленні до грошей, а й у поглядах на життя загалом. Саме це є відповіддю на запитання, чому багаті дедалі заможніють, а бідні, скільки б не намагалися, продовжують залишатися з боргами.
Забезпечена людина ніколи не дозволить собі порушити енергетичні закони. Вона може та хоче ділитися, бо маю таку спроможність. Натомість бідні ніколи не діляться або роблять це заради суспільного схвалення. Не обов’язково зазнавати матеріальні збитки, даруйте те, чого у вдосталь: турботу, час, досвід та підтримку. Будьте щедрими, тоді не будете бідувати.
Багаті люди завжди вдячні за все, що мають. Вони не скаржаться на зарплату, не висловлюють претензії та не нарікають на життя. Бідні ж люди завжди чимось незадоволені. Вони не живуть як у казці, повз них проходять дива й своїм роздратуванням бідні зневажають та знецінюють зусилля інших. Багатство не стане гнатися за ними, бо їх не задовольнити.
Заможні завжди обирають усе найкраще, бо спроможні це собі дозволити. Навіть під час кризових ситуацій, багаті намагаються тримати й не знижувати планку. На відміну від них, бідні задовольняються малим. Вони не мають відчуття, що заслуговують на щось більше й краще. Зазвичай це тягнеться з дитинства, коли батьки не в змозі задовольнити бажання дитини, давали їй зрозуміти, що обурливо й соромно жадати чогось. Це залишається у підсвідомості й вони економлять на собі та стидаються своїх бажань.
Багаті люди щиро радіють життю та вміють насолоджуватися їм. Неправильною є думка, що для досягнення бажань, потрібно надмірно працювати або дуже напружуватися, позбавляючи себе дозвілля чи розслаблення. Спокійний стан не має викликати занепокоєння та напруження. Не варто заповнювати кожну хвилину вільного часу новими не зовсім потрібними завданнями. Дозвольте собі бути зухвалим та нахабним. Поповнюйте свої ресурси для подальшої працездатності та вчіться отримувати задоволення.
Заможні люди поважають енергію грошей. Вони вміють їх витрачати, зберігати, розподіляти та інвестувати. Коли такі люди чогось не знають або не вміють, то за прийнятні кошти вони знайдуть та отримають досвід. Бідні ж люди, не переймаються цими складними та непотрібними завданнями. Вони не бажають бути відповідальними за власну долю, успіх та самореалізацію.
Таким чином, психологія багатства – це свідомий вибір самостійно відповідати за своє життя. Йти до успіху без невдоволень чи претензій, а з відкритою душею та гарним настроєм.
Домашні пиріжки з яблуками: рецепт тепла і затишку Важко знайти когось, хто не згадував би…
До нас дійшло багато народних прикмет, пов’язаних із побутовими речами, зокрема зі столовим приладдям. Наприклад,…
Сансевієрія: як правильно пересадити "тещин язик" для здорового росту Сансевієрія, відома як "тещин язик", вважається…
Як правильно доглядати за пральною машиною: поради для уникнення проблем Довготривале використання пральної машини без…
12 січня: день святої великомучениці Тетяни Свята Тетяна вшановується як покровителька всіх учнів і студентів,…
День пам'яті святої мучениці Тетяни, який православна церква відзначає 12 січня, є важливим для багатьох…