Не часто можна побачити птаха, який залетів в оселю. Однак, з цим пов’язано багато прикмет.
Горобець.
За повір’я, птахи уособлюють душі покійних рідних, що вирішили провідати живих родичів.
Якщо горобець сів на підвіконня будинку, де живе незаміжня дівчина та співає – до швидкого одруження. Якщо горобець залетів в оселю крізь відкриті двері – до подій, над якими вже замислювалися. Можливо раніше переслідували деякі думки, краще приділити їм увагу. Якщо хотілося давно пройти медичне обстеження, потрібно зробити це. Якщо горобець потрапив в оселю крізь вікно – до проблем та труднощів. Дрібні неприємності можуть стати перешкодою для планів, що вже були побудовані.
Птах залетів крізь вентиляцію або комин – погана прикмета. Можливо хтось з близьких тяжко захворіє. Щоб уникнути наслідків появи горобця в будинку, потрібно замкнути двері та залишити відкритим вікно, щоб він міг в нього вилетіти.
Птах залетів в приміщення, офіс або магазин – до марних клопотів всього колективу та фінансових труднощів підприємства. Якщо літаючий горобець залишить послід після себе – до премії, запуску нового проєкту, покращення робочих умов. Якщо горобець зробив це на стіл заміжньої жінки – до поповнення в родині.
Нерідко птахи живуть в занедбаних будівлях, а поряд з заселеними селяться дуже рідко. Якщо горобці збудували гніздо під дахом будинку, в якому живуть люди – це гарна прикмета. Якщо в ньому живе самотня людина, вона знайде свою другу половинку. Однак, дехто каже, що горобці можуть принести хвороби.
Якщо птах залетів в оселю та загинув – це погана прикмета. За повір’ям, така подія є передвісником хвороби, втрати робочого місця та конфліктів. Тіло загиблого птаха слід поховати, але не торкаючись його руками. Краще загорнути пташку в тканину чи пакет та винести з оселі. Місце, де був знайдений горобець або інший птах, слід ретельно вмити.
Не виганяйте та не лякайте птахів, що залітають в будинок. Краще відкрийте вікно ширше, щоб вони могли його покинути.
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…
Як заморозити черешню на зиму: прості способи зберегти смак літа Черешня — не тільки смачна,…
Досвідчені кухарі під час варіння яєць навмисне додають в воду сіль, харчовий оцет або соду.…
Щоб помідори й перець дали великий урожай: чим їх варто обприскувати У період активного росту…