Кабачки невибагливі в догляді культури. Щоб отримати щедрий врожай, потрібно дотримуватися основних правил догляду, вчасно вносити підживлення та враховувати нюанси поливу. Також, важливо провести важливу процедуру після формування перших плодів.
Підгодівля.
Добрива додаються протягом всього сезону. Вперше це робиться через 10 днів після посадки розсади на ділянці. В цей час рослині потрібен азот, тому використовуйте трав’яний настій. Він готується з лопуха, подорожника та кропиви. На 1 об’єм зелені знадобиться 10 об’ємів води.
Друга підгодівля проводиться після цвітіння. Також, знадобиться азот та органічні добрива.
Коли починають формуватися плоди, потрібно додати калій. Залийте попіл водою в співвідношенні 1:6. Використовувати розчин можна через 24 години після приготування.
Полив.
Частий полив не потрібен, бо високий рівень вологості ґрунту призведе до зниження рівня врожайності культури та погіршення смакових властивостей плодів. Достатньо здійснювати полив 1 раз на 7 днів, а в спекотну погоду – 2-3 рази на місяць. За 10 днів до збору врожаю полив припиняється.
Збір першого врожаю.
Щойно на кущах з’являться перші кабачки, відстежуйте їх розмір. Після досягнення ними 12 см, можна зірвати 2-3 перших кабачки. Це призведе до підвищення рівня врожайності культури.
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…
Як заморозити черешню на зиму: прості способи зберегти смак літа Черешня — не тільки смачна,…
Досвідчені кухарі під час варіння яєць навмисне додають в воду сіль, харчовий оцет або соду.…
Щоб помідори й перець дали великий урожай: чим їх варто обприскувати У період активного росту…