Часник не потребує особливого догляду, його досить просто вирощувати. Влітку вже можна зібрати врожай. Озимий часник викопують в середині липня. Якщо викопати його надто рано, він може бути м’яким всередині. А якщо викопати пізно, скорочується термін його зберігання.
Терміни дозрівання часнику залежать від його сорту та клімату. Ранньостиглі сорти можна збирати через 90 днів після появи сходів, пізньостиглі – через 110. Викопуйте головки вранці або в прохолодну погоду.
Ярий часник дозріває в серпні. Визначити терміни збору можна по листю, яке жовтіє. Спочатку викопайте пару головок, щоб визначити ступінь їхнього дозрівання.
Зрілий часник хилиться до землі й бадилля жовтіє. Часточки легко відокремити та очистити від лушпиння й луска має фіолетове забарвлення.
Збирати часник можна в сухий та сонячний день. Проводьте процедуру вилами або лопатою. Приберіть землю з головок та залиште сушитися. Через пару тижнів видаліть стебла та корені. Відсортуйте часник, прибираючи пошкоджені головки та якщо вони проростають.
Осінній урожай — справжнє багатство для кожної господині, і особливе місце займають міцні, соковиті качани…
Хочете зекономити на опаленні? Дізнайтеся про простий трюк з алюмінієвою фольгою, який допоможе вам зберегти…
Апельсинове добриво для орхідей: простий рецепт для рясного цвітіння Орхідеї — це витончені рослини, які…
30 листопада: день пам’яті святого Андрія Первозванного Щороку 30 листопада християни вшановують пам’ять святого апостола…
Молитви до святого Андрія: сила заступництва 30 листопада віряни святкують день пам’яті святого Андрія Первозванного.…
Правильна обрізка – ключ до гарного врожаю. Виноград обрізають восени, адже це важливо для здоров’я…