Червень вважають дуже плідним місяцем. В цей період садять помідори, зелень, огірки, кабачки та картоплю. Посаджені весною різні культури підживлюють, обробляють від захворювань та шкідників. Починають боротьбу з бур’янами, переполюють землю, висаджують літні квіти та плодові дерева.
Щоб врожай отримати багатий та здоровий, роботи на землі проводять з урахуванням Місячних фаз в червні 2021 року:
Посівний календар на червень 2021 року по днях:
01.06.21. – неродючий день, не рекомендується нічого сіяти та садити. Можна косити траву, боротися з шкідниками та бур’яном.
02.06.21. – садять цибулеві культури, капусту, моркву, картоплю та горох. Вносять органічне добриво.
03.06.21. – можна висаджувати розсаду помідорів, перцю, баклажанів та садити картоплю. Поливати грядки та висаджувати саджанці полуниці, суниці й винограду.
04.06.21. – не рекомендують сіяти та садити більшість городніх культур. Цього дня проріджують сходи, проводять обрізку дерев та кущів й вносять добриво.
05.06.21. – рекомендації такі ж, як й в попередній день.
06.06.21. – сіють чорну редьку, шпинат, висаджують цибулю, розсаду солодкого перцю та бульбу картоплі. Починають копати бульби ранньої картоплі. Не можна поливати в цей день.
07.06.21. – день сприятливий для посіву насіння гарбуза, дині, редиски та броколі. В цей день замочують й пророщують насіння, вносять добриво та обрізають кущі.
08.06.21. – садять розсаду баклажанів, цвітної капусти, сприятливий день для посадки картоплі та насіння буряку. Можна рясно поливати рослини, але пересаджувати не можна.
09.06.21. – молодик. Несприятливий день. Можна боротися з бур’янами та зрізати хворе гілля.
10.06.21. – молодик. Несприятливий день. Можна боротися з бур’янами та зрізати хворе гілля.
11.06.21. – молодик. Несприятливий день. Можна боротися з бур’янами та зрізати хворе гілля.
12.06.21. – дуже сприятливий день для посіву та посадки всіх овочів. Висаджують ягідники та виноградні саджанці. Рясно поливають та підживлюють й збирають лікарські рослини.
13.06.21. – можна садити насіння гірчиці, селери, шпинату, салату та кропу. Висаджувати капусту, томати, перець та баклажани розсадою. Садять однорічні квіти, троянди та малину.
14.06.21. – рекомендації такі ж, як й в попередній день. Також, висаджують цвітну капусту.
15.06.21. – не дуже родючий день. В цей день можна орати та розпушувати ґрунт, готувати грядки й вносити добриво.
16.06.21. – проводять санітарну обрізку дерев та скошують траву. Не можна проводити полив та пересаджувати рослини. Сіють насіння кропу, кмину та тютюну.
17.06.21. – проводять санітарну обрізку дерев та скошують траву. Не можна проводити полив та пересаджати рослини. Сіють насіння кропу, кмину та тютюну.
18.06.21. – сіють будь-яку капусту та цибулю, шпинат, часник, огірки й гірчицю. Садять пізню картоплю. Висаджують саджанці винограду та плодових дерев.
19.06.21. – садять розсаду, сіють огірки та бобові. Укорінюють вуса суниці, живці та відводки ягідників. Обрізають, прищипують та підгодовують рослини.
20.06.21. – сіють квасолю, горох, сочевицю й садять декоративні кущі та суницю. Не обробляють отрутохімікатами.
21.06.21. – сіють огірки, всі види капусти, часник, селеру та щавель. Рясно поливають та розмножують полуницю вусами.
22.06.21. – проводять ті самі роботи, що й в попередній день.
23.06.21. – повний місяць. Дуже вразливі рослини.
24.06.21. – повний місяць. Дуже вразливі рослини.
25.06.21. – повний місяць. Дуже вразливі рослини.
26.06.21. – садять цибулю, спаржу, гострий перець, квасолю та пізню картоплю. Видаляють поросль, борються з бур’янами, перекопують та пересаджують. Не можна обрізати та поливати рослини.
27.06.21. – садять картоплю, часник, цибулю та коренеплоди. Замочують насіння, підживлюють рослини й розпушують ґрунт. Садять саджанці багаторічних квітів, винограду й пересаджують кімнатні рослини в горщики.
28.06.21. – не рекомендується сіяти та садити більшість городніх культур, підживлювати й поливати. Прополюють грядки, пасинкують, прищипують та формують кущі.
29.06.21. – садять коренеплоди та цибулеві культури. Сіють насінням пізній шпинат, багаторічні овочі та саджанці винограду. Не рекомендують обробку рослин хімічними препаратами.
30.06.21. – дозволяється пересаджувати рослини та перекопувати, розпушувати ґрунт й проріджувати сходи. Садити картоплю та висаджувати розсаду. Помірно поливати та підживлювати рослини.
Домашні пиріжки з яблуками: рецепт тепла і затишку Важко знайти когось, хто не згадував би…
До нас дійшло багато народних прикмет, пов’язаних із побутовими речами, зокрема зі столовим приладдям. Наприклад,…
Сансевієрія: як правильно пересадити "тещин язик" для здорового росту Сансевієрія, відома як "тещин язик", вважається…
Як правильно доглядати за пральною машиною: поради для уникнення проблем Довготривале використання пральної машини без…
12 січня: день святої великомучениці Тетяни Свята Тетяна вшановується як покровителька всіх учнів і студентів,…
День пам'яті святої мучениці Тетяни, який православна церква відзначає 12 січня, є важливим для багатьох…