Після з’їденого кавуна залишається багато кірок, які зазвичай викидають. Однак, досвідчені городники ніколи цього не роблять, бо знають про їх корисні властивості для городу.
Шкірки від кавуна є чудовим природним добривом для ґрунту та рослин.
Куди подіти та як використовувати кавунові кірки – 3 секрети досвідчених дачників.
Кавунові кірки можна викинути в компостну яму, але перед цим, їх потрібно ретельно подрібнити. Додавши їх в яму, все ретельно перемішати та залити водою.
Кірки від кавуна можна використовувати в якості добрива для городу. Для цього, потрібно подрібнити кавунові кірки та закопати їх в основу грядки так, не залишаючи на поверхні. Для обгороджених грядок можна використовувати кавунові кірки для викладання нижнього шару. Така процедура допоможе підживити ґрунт та підняти грядку.
На основі кавунових кірок можна приготувати поживний розчин для протирання листя кімнатних та декоративних рослин. Щоб приготувати розчин, потрібно залити водою подрібнені кавунові кірки та залишити настоюватися на 4 години. Готовий настій процідити, змочити в ньому м’яку тканину та протирати листя рослин.
Кавунові кірки містять корисні для рослин елементи та вітаміни, які змінюють рослини, роблять їх листя більш зеленим й блискучим.
А ще, подрібнені кавунові кірки можна використати в якості підживлення для рослин. Закопувати їх необхідно на відстані 10 см від ствола.
Як правильно протирати листя кавуновим настоєм?
Протирати листя рослин кавуновим настоєм потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити їх. Робити це потрібно рано вранці або ввечері, щоб сонячні промені не потрапляли на листя.
Для приготування настою використовувати тільки свіжі кавунові кірки!
Буряк із кулак — не міф! Просто підживіть його правильно 💪🍠 Більшість городників ллють гній…
Як вивести кульбаби з газону: поради експерта з органічного догляду Кульбаби — одні з найпоширеніших…
Чим підживити перець навесні: очікуйте на багатий врожай Щоб отримати справді багатий урожай перцю, не…
Часник у травні: що підлити, щоб не жовтів і давав великий врожай Травень — найважливіший…
Йод використовують не тільки в медицині, але й для підживлення багатьох культур, в тому числі…
Щоб буряк був великий, солодкий і соковитий: секретне підживлення, яке знають не всі Буряк —…