Персик дуже примхливий в догляді. Найголовнішим завданням є обробка, бо персик є південною культурою, а вирощують його будь-де. Вчасно проводьте обприскування персика, щоб мати гарний врожай.
Сечовина.
Добриво із вмістом азоту, що підживлює та знищує грибкові захворювання. Обробіть персик розчином до пробудження бруньок. Це допоможе знищити спори грибків. Також, обприскування уповільнює розвиток квітів на 7 днів, що дуже корисно під час пізніх заморозків. Щоб тривалість дії сечовини була довгою, проведіть ще одну обробку після цвітіння. Це допоможе захистити дерево від хвороб. Сечовину не можна змішувати з будь-якими іншими препаратами, але можна додавати до бакової суміші, щоб захистити дерева від шкідників. Обробка проводиться за температури 5 градусів.
Обробка проти грибків.
Обробка проти грибків проводиться 3 рази за період весни. Перше обприскування слід провести до розпускання бруньок. Для цього приготуйте 3% розчин бордоської рідини. Він запобігає кучерявості листя.
Під час розпускання бруньок проведіть обробку 1% розчином бордоської рідини. Це допоможе позбутися шкідників.
Третя обробка проводиться карамбідом. На 10 літів води додайте 500 грамів препарату.
Також, можна провести обробку відваром деревію. Для цього на 3 літри води додайте 100 грамів. Обробляти цим розчином дерево можна з весни по осені.
До обробки персиків застосовують комплексні препарати проти шкідників та хвороб. При закритих нирках використовують Захоплення Ойл 150-200 мл, плюс Гарт, 30 грамів на 10 літрів води – це позбавить дерева від кліщів, черв’яків та попелиці. Пізніше можна провести обробку препаратами Страж 3 мл, Антиколорад Макс 2-2,5 мл на 5-8 л води.
Осіння обробка персика.
Восени на деревах, також, може розвиватися грибок. Для їх захисту проведіть профілактичну обробку у вересні. Якщо не проводити осіннє обприскування, навесні дерева прокинуться пізніше. Якщо вони були уражені ще восени, тоді навесні їх доведеться довго лікувати.
Для обприскування використовуйте 3% бордоську суміш або 3% розчин залізного купоросу. Іноді для обробки використовують сечовину, але азот призводить до посилення сокоруху, тому цим препаратом краще обробляти персик навесні.
Проти шкідників та хвороб використовуйте суміш АТО “Жук” 1,5-2,0 мл, Гарт 30 грамів на 10 літрів води.
Також, восени проводять зачистку стволів персика, де суха кора, щоб в ній не оселилися шкідники. Обов’язково, приберіть опале листя та спаліть його. Після проведення обрізки обробіть зрізи садовим варом. Проведіть побілку стовбурів шаленим вапном.
Дбайте про персикові дерева та вони порадують щедрим, смачним та якісним врожаєм. Проводьте профілактичні обприскування або вчасно приступайте до боротьби з хворобами та шкідниками.
Щоб буряк був великий, солодкий і соковитий: секретне підживлення, яке знають не всі Буряк —…
Як правильно підживлювати капусту, щоб виросли великі, щільні качани Капуста — одна з найбільш вибагливих…
В домі частіше з’являються павуки, які шукають тепле укриття. Але замість того, щоб лякатися або…
Найкраще добриво для герані — з того, що під ногами! 🌸 Не купуйте, зробіть самі…
Як правильно підготувати цибулю на перо: поради досвідчених городників Вирощування зеленої цибулі — одне з…
Моя сусідка все життя садила помідори не так. А потім випадково зробила одну річ —…