Кавуни дуже добре реагують на органіку та мінеральні добрива. Щоб плоди виросли великими, восени вносять фосфорно-калійні добрива, а навесні – азотні.
Найкраще підживлювати кавуни гноєм, курячим послідом та попелом. Ці добрива позитивно впливають на врожайність кавунів та динь.
В деревному попелу міститься багато фосфору, калію та багато інших корисних речовин. Однак, добриво живить ґрунт недовго.
Також, він має недоліки, бо міститься азот, але в маленькій кількості. Через це кавуни можуть не встигнути наростити зелену масу. Краще використовувати гній, бо він містить багато азоту та калію.
Правила підживлення попелом.
Попіл має достатній мінеральний залишок, який утворюється при спалюванні органічних речовин. В ньому, також, міститься близько 30 корисних речовин. Кількості 10 кг вистачить на 1 сотку землі. Вносити добриво краще під перекопування ґрунту. Користь від підживлення буде тривати протягом 4 років. Попіл вносять в сухому вигляді під час підготовки ґрунту до посадки рослин.
Для підгодівлі рослин використовують розчин попелу, яким поливають ґрунт. На 10 літрів води додайте 200 грамів попелу та залиште настоюватися протягом тижня. Полив здійснюється під корінь.
Перевертайте кавуни, щоб всі його боки отримали вітаміни від сонячного світла. Робіть це обережно, щоб не завдати шкоди плодоніжці. Прищипуйте батоги, прибирайте зайві квіти та плоди.
Гуцульське сало: традиційний рецепт з ароматом Карпат Сало – це більше ніж просто їжа, це…
Пожовтіння листя у герані: розбираємося у причинах і надаємо практичні поради щодо догляду за рослиною.…
У світі, на жаль, є люди, які можуть заздрити, шкодити чи навмисно впливати на життя…
Деякі господині використовують лаврове листя для очищення повітря в квартирі, розкладаючи його на батареї. Це…
Осінній урожай — справжнє багатство для кожної господині, і особливе місце займають міцні, соковиті качани…
Хочете зекономити на опаленні? Дізнайтеся про простий трюк з алюмінієвою фольгою, який допоможе вам зберегти…