Щоб в наступному сезоні отримати щедрий врожай, підготуйте кущі восени. Це дозволить їм легше перезимувати та закласти нирки наступного року. Підживлення проводиться наприкінці вересня. Для цього використовують калійні та фосфорні добрива. Це дозволить рости та розвиватися кореневій системі.
Знадобиться курячий послід. Добриво вноситься в сухому вигляді під час окопування куща. На 1 м. кв. знадобиться 800 грамів добрива. Рідке добриво розводять з водою в співвідношенні 1:15. Підгодівля проводиться між рядами. Потім ґрунт слід перекопати та зволожити. А в кінці жовтня смородину підживлюють перепрілим гноєм. На один кущ знадобиться 12 відер добрива.
До гною додайте 30 грамів суперфосфату та 15 грамів сірчанокислого калію. Цієї кількості підживлення вистачить на 1 м. кв. Також, можна підгодувати кущі смородини добривом з 15 кг перегною, 60 грамів суперфосфату, 3 грамів борної кислоти та 40 грамів калійної солі.
Іншу підгодівлю можна приготувати з картопляної шкірки. На відро гарячої води додайте 1 літрову банку шкірки. Остудіть настій та полийте навколо куща.
Підживлення слід вносити так, як розташована крона біля куща. Навколо смородини зробіть заглиблення на 20 см. Відстань від коренів повинна бути 30 см. Гранульовані добрива кладуть в ґрунт. Для кращого результату посадіть поряд сидерати. На початку осені приберіть сидерати та зробіть з них мульчу.
Як легко очистити духовку: поради та прості методи Регулярне використання духовки потребує частого очищення, адже…
Узвар із сухофруктів: простий рецепт ароматного та корисного напою Узвар — це традиційний напій, який…
На передодні Нового року всі із захопленням прикрашають ялинку різноманітними іграшками, гірляндами та іншими декоративними…
Хочеш, щоб твоя орхідея цвіла пишно і довго? Ми підготували для тебе натуральне добриво, яке…
Розмноження троянд живцями взимку – це ефективний і популярний спосіб отримати нові кущі. Дотримуючись кількох…
На новорічному столі завжди хочеться здивувати гостей чимось незвичайним, і десерти тут не є винятком.…