Щоб в наступному сезоні отримати щедрий врожай, підготуйте кущі восени. Це дозволить їм легше перезимувати та закласти нирки наступного року. Підживлення проводиться наприкінці вересня. Для цього використовують калійні та фосфорні добрива. Це дозволить рости та розвиватися кореневій системі.
Знадобиться курячий послід. Добриво вноситься в сухому вигляді під час окопування куща. На 1 м. кв. знадобиться 800 грамів добрива. Рідке добриво розводять з водою в співвідношенні 1:15. Підгодівля проводиться між рядами. Потім ґрунт слід перекопати та зволожити. А в кінці жовтня смородину підживлюють перепрілим гноєм. На один кущ знадобиться 12 відер добрива.
До гною додайте 30 грамів суперфосфату та 15 грамів сірчанокислого калію. Цієї кількості підживлення вистачить на 1 м. кв. Також, можна підгодувати кущі смородини добривом з 15 кг перегною, 60 грамів суперфосфату, 3 грамів борної кислоти та 40 грамів калійної солі.
Іншу підгодівлю можна приготувати з картопляної шкірки. На відро гарячої води додайте 1 літрову банку шкірки. Остудіть настій та полийте навколо куща.
Підживлення слід вносити так, як розташована крона біля куща. Навколо смородини зробіть заглиблення на 20 см. Відстань від коренів повинна бути 30 см. Гранульовані добрива кладуть в ґрунт. Для кращого результату посадіть поряд сидерати. На початку осені приберіть сидерати та зробіть з них мульчу.
Як назавжди позбутися чорних плям на трояндах: простий природний спосіб Чорна плямистість – поширена грибкова…
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…
Як заморозити черешню на зиму: прості способи зберегти смак літа Черешня — не тільки смачна,…
Досвідчені кухарі під час варіння яєць навмисне додають в воду сіль, харчовий оцет або соду.…