Всі садівники люблять вирощувати цибулинні на своїх ділянках. Однак, щоб вони дали дійсно гарні квіти, їм необхідне підживлення.
Крокуси.
Коли листя рослини вже максимально виросло, потрібно внести калійні та фосфорні добрива в співвідношенні 1:1. На 1 м. кв. знадобиться 40 гр.
Гіацинти.
Після появи перших паростків, додайте сечовину та нітрофоску – 2 ст. л. на 1 м. кв. Після появи бутонів проводиться друге підживлення, для якого знадобиться 10 літрів води, 5 грамів сечовини, 5 грамів суперфосфату та 5 грамів сульфату калію.
Примула.
Після появи бутонів квітку удобрюють слабким розчином комплексного добрива. Його слід вносити протягом всього періоду цвітіння з інтервалом в 14 днів.
Тюльпани.
Першу підгодівлю вносять по вологому та пухкому ґрунту. При цьому використовують сухе мінеральне добриво в розрахунку 30 грамів на 1 м. кв. Після появи третього листка, мінеральні добрива вносять в тій самій кількості. Втретє підживлення проводиться після появи бутонів, з використанням суперфосфату в розрахунку 20 грамів на 1 м. кв.
Нарциси.
Вперше рослину підгодовують після появи перших сходів. При цьому використовують нітроамофоску в розрахунку 30 грамів на 1 м. кв. Після появи квітконосів додаються азотно-калійні добрива – 50 гр. на 1 м. кв. Останню підгодівлю проводять після цвітіння. Для цього використовують 20 грамів калію на 1 м. кв. та 40 грамів фосфору на 1 м. кв.
Щоб буряк був великий, солодкий і соковитий: секретне підживлення, яке знають не всі Буряк —…
Як правильно підживлювати капусту, щоб виросли великі, щільні качани Капуста — одна з найбільш вибагливих…
В домі частіше з’являються павуки, які шукають тепле укриття. Але замість того, щоб лякатися або…
Найкраще добриво для герані — з того, що під ногами! 🌸 Не купуйте, зробіть самі…
Як правильно підготувати цибулю на перо: поради досвідчених городників Вирощування зеленої цибулі — одне з…
Моя сусідка все життя садила помідори не так. А потім випадково зробила одну річ —…