Туя – це улюблена декоративна рослина всіх садівників та дачників. Цю вічнозелену красуню часто використовують в ландшафтному дизайні.
Для того, щоб туя завжди була зеленою й не жовтіла, її необхідно підживлювати кожної весни. Тому, пропонуємо дізнатися, чим потрібно підживлювати тую.
Підживлення для туї.
Для швидкого та пишного зростання зелені, досвідчені садівники радять використовувати аміачну селітру – 1 ст. л. на 10 л. води. Перед внесенням такого добрива, стволове коло обов’язково потрібно полити звичайною водою. Це робиться для того, щоб коріння рослини не зазнало опіків. Таке добриво слід вносити навесні. Туї західні можуть дати чималий приріст за сезон – до 30 см. Для підживлення метрової туї, необхідно внести по 2 відра добрива, рівномірно розподіляючи по стовбуровому колу.
Цим добривом можна підживити й ялівець, 15 г. аміачної селітри на 1 кв. м. площі. Важливо, вносити добриво необхідно тільки у теплий період, коли холод повністю пішов.
Для хвойників існує спеціальне гранульоване добриво, яке потрібно спочатку розсипати навколо стовбура, а потім внести у ґрунт.
Туя обожнює дощування та рясний полив, особливо після спекотного дня. Також, не слід забувати про мульчування туї. Для цього підійдуть тирса, торф, свіжоскошена трава або кора. Робити це потрібно для того, щоб ґрунт не пересихав, бо від нестачі вологи туя погано кущиться, жовтіє та набуває не здорового вигляду.
В осінньо-зимовий період часто виникає проблема запотівання вікон, яка не лише погіршує вигляд приміщення, а…
еред численних сортів огірків особливе місце займає "Ласуня" — сорт, який відзначається ніжним, солодким смаком…
Багато городників не знають, як правильно зберігати моркву, щоб уникнути її псування. Перш за все,…
Холодильник є важливим елементом кожної кухні, де зберігаються продукти. Під час його експлуатації іноді можуть…
Як позбутися щурів і мишей взимку без шкоди Взимку гризуни шукають теплі місця з легким…
Як доглядати за спатифіллумом, щоб уникнути жовтіння листя Спатифіллум, відомий як "жіноче щастя", — ніжна…