Вирощувати троянду потрібно дотримуючись всіх правил та норм, які так необхідні для цієї квітки. Тому, пропонуємо декілька порад щодо посадки троянд восени.
Плюси та мінуси посадки троянд восени.
Все залежить від сорту рослини та її можливості пережити зиму. Ті кущі, яким тяжко переносити холод, краще саджати весною, а ось восени потрібно саджати ті, які добре переносять морози.
Плюси:
Проти:
Посадка троянд восени.
Для того, щоб троянди встигли прижитися, необхідно дотримуватися певних правил.
Для швидкого розвитку, росту та вкоріненню троянд, необхідно проводити посадкові роботи не пізніше ніж за один місяць до приходу заморозків.
Коли та при яких погодних умовах саджати троянди.
Найкращим буде саджати кущі у вересні та жовтні. Також, це залежить й від регіонів, де можуть бути різні кліматичні умови.
У середній смузі посадка проводиться в середині першого місяця осені, на півдні – в кінці вересня або на початку жовтня, а на півночі – в середині або в кінці серпня.
Не можна висаджувати кущі троянд зарано або запізно. Якщо провести ранню посадку, рослини будуть швидко розвиватися та рости, тоді зимою вони загинуть. А якщо навпаки – посадити пізно, тоді вони просто не встигнуть вкоренитися.
Щоб рослини встигли пустити коріння, температура повітря має становити 12-16 градусів тепла вдень та 6 градусів тепла вночі.
Як правильно саджати троянди восени.
Уважно ставтеся до вибору саджанців при покупці. Рослини мають бути сильними, мати не менше трьох пагонів, пружні стебла та блискуче листя. Щоб рослини добре вкоренилися, слід замочити їх у воді за один день до посадки. Стебло потрібно вкоротити, а саму рослину обробити мідним купоросом або розчином бордоської рідини.
Як правильно обрати ділянку та підгодівлю.
Місце має бути світлим, а ґрунт пухким та родючим. Клумби повинні знаходитись на височині й ґрунт не повинен бути надто вологим. Не можна саджати кущі біля високих рослин.
Добрива слід вносити за 15-20 діб до початку посадкових робіт. Це можуть бути калієво-магнієві добрива або суперфосфат. Також, можна використовувати компост або перегній.
Полив.
Поливати рослини зайвий раз немає необхідності. Дощова погода впорається з цим самостійно. А ось якщо на вулиці сухо, тоді можна поливати раз на тиждень, на півметра завглибшки.
Дотримуючись усіх правил, ви отримаєте прекрасні троянди не пізніше ніж через рік.
Щоб буряк був великий, солодкий і соковитий: секретне підживлення, яке знають не всі Буряк —…
Як правильно підживлювати капусту, щоб виросли великі, щільні качани Капуста — одна з найбільш вибагливих…
В домі частіше з’являються павуки, які шукають тепле укриття. Але замість того, щоб лякатися або…
Найкраще добриво для герані — з того, що під ногами! 🌸 Не купуйте, зробіть самі…
Як правильно підготувати цибулю на перо: поради досвідчених городників Вирощування зеленої цибулі — одне з…
Моя сусідка все життя садила помідори не так. А потім випадково зробила одну річ —…