Дотримуючись цих простих порад, ви продовжене життя своєї пральної машинки на багато років.
Важко уявити собі сучасну квартиру без пральної машини-автомата. Кладемо речі всередину, натискаємо кнопку і через якийсь час дістаємо їх чистими і сухими. Для того щоб залізна помічниця довго служила тобі вірою і правдою, потрібно забезпечити їй належний догляд. Джерело
Чистка пральної машини
За статистикою, головні причини поломки — утворення накипу на електронагрівачі і засмічення фільтра. Регулярне чищення пральної машини від накипу і бруду дозволить їй працювати набагато довше.
Як очистити ТЕН від накипу
ТЕН (трубчастий електронагрівач) виконує функцію нагріву води в баку пральної машини до робочої температури. Якщо кількість домішок у воді перевищує норму — ризик виходу тена з ладу дуже великий. З кожним пранням шар накипу стає все більшим, і врешті-решт машинка перестає працювати.
Деякі майстри пропонують при пранні регулярно додавати в пральний порошок соду. Сода допомагає пом’якшити воду, усуває неприємний запах і уповільнює утворення накипу.
Очищення фільтра зливного насоса
Якщо допустити сильне забруднення фільтра, вода зі зливу може піти вгору і прорватися назовні. Щоб цього не допустити, рекомендується регулярно чистити фільтр. Зробити це легко. Фільтр, як правило, знаходиться знизу на лицьовій поверхні корпусу.
Відкриваємо люк, попередньо підстеливши щось на підлогу: може вилитися до літра води. Після цього відкручуємо проти годинникової стрілки кришку і видаляємо все сміття, яке накопичилося. Залишається протерти отвір, закрутити кришку і встановити декоративну панель на місце.
Очищення знімного лотка для порошку від мийних засобів
Згодом на поверхні лотка утворюються забруднення, пліснява і навіть грибок. В процесі прання все це контактує з барабаном і нашою білизною. Очистити ємність нескладно, оскільки вона виймається з пральної машини.
Нам знадобиться стара зубна щітка, мило і засіб для очищення унітазу. Бруд і цвіль можна видалити щіткою і милом. Щоб видалити наліт, скористаємося засобом для очищення унітазу. Заливаємо 20-30 мл у відділення і залишаємо на 1-2 години. Процедура проста, тому можна повторювати її після кожного 5-го прання.
Чистка під ущільнювальною гумкою
Змішуємо відбілювач з теплою водою в пропорції 1:1, змочуємо тканину і протираємо всі внутрішні поверхні. Якщо забруднення дуже сильні, залишаємо змочену в розчині тканину на пів години. Після цього ще раз обробляємо зубною щіткою.
Майстер рекомендує додавати в пральний порошок соду для профілактики утворення накипу.
У сучасному світі пральна машина є незамінним помічником у кожному домі. Вона ефективно видаляє бруд…
Грибна мачанка до Святвечора – це традиційна страва, яка чудово доповнить голубці, вареники чи картоплю.…
Як легко очистити духовку: поради та прості методи Регулярне використання духовки потребує частого очищення, адже…
Узвар із сухофруктів: простий рецепт ароматного та корисного напою Узвар — це традиційний напій, який…
На передодні Нового року всі із захопленням прикрашають ялинку різноманітними іграшками, гірляндами та іншими декоративними…
Хочеш, щоб твоя орхідея цвіла пишно і довго? Ми підготували для тебе натуральне добриво, яке…