Щоб розмножити тую, скористайтеся простим способом живцювання. Це можна робити навесні, влітку, а також взимку, бо ця рослина однаково добре може вкорінюватися. Головною умовою є те, щоб туя закінчила зростання своїх молодих пагонів. Після цього можна розпочинати розмноження її живцюванням.
Вибирайте таку рослину, щоб вона була міцною, здоровою та дорослою. Знайдіть у верхівці добре розвинені кісткові гілки й зріжте чи відірвіть з них кілька одерев’янілих двох чи трьох річних пагонів, які розташовані на кінцях гілок. Щоб живці добре укорінилися на відірваних пагонах, має бути невеликий шматочок кори. Живці повинні бути довжиною 10-15 см.
Внизу живців видаліть голки хвої та покладіть їх на 12 годин в воду з розчиненим в ній регулятором росту. Після посадіть їх в приготований спеціальний ґрунт. Для цього змішайте торф з листовою землею та піском у пропорції 1:1:1. На дно ємностей помістіть дренаж та посадіть попередньо вмочивши нижню частину живців в стимулятор росту «Корнєвін». Накрийте їх поліетиленовим пакетом чи звичайною пластиковою пляшкою.
Поливайте рослини тільки в разі повного висихання субстрату. Як тільки з’являться нові гілочки на пагонах живців – це означає, що у рослинок відросли корені. Пересаджуйте молоді деревця на постійні місця не раніше через 1-2 роки.
Доглядайте за ними як зазвичай за іншими подібними рослинами. Вчасний полив, якісний ґрунт, постійне підживлення та тривалий світловий день.
Як позбутися щурів і мишей взимку без шкоди Взимку гризуни шукають теплі місця з легким…
Як доглядати за спатифіллумом, щоб уникнути жовтіння листя Спатифіллум, відомий як "жіноче щастя", — ніжна…
Чому не варто залишати зарядний пристрій у розетці без телефону Залишати зарядку в розетці без…
Каламутний розсіл у банках з огірками: основні причини та як їх уникнути Каламутний розсіл у…
Як легко очистити конфорки на газовій плиті Газові конфорки швидко забруднюються жиром і нагаром, але…
Голуби на підвіконні: народні прикмети та їх значення Голуби є частиною міського життя і майже…