Майже в кожній оселі на підвіконні, на балконі або в саду росте герань. Доглядати за нею не складно, але все ж таки існують умови, яких слід дотримуватися під час поливу рослин.
Догляд за геранню.
Рослину потрібно декілька годин на день тримати на сонці, щоб на неї потрапляли прямі сонячні промені. Активний розвиток рослини відбувається при температурі 18-25 градусів тепла.
Субстрат повинен бути на основі компосту. Щоб цвітіння було рясним та тривалим, підживлення проводиться органічними комплексними добривами. Однак, вносити їх слід обережно, дотримуючись чітко встановлених пропорцій та інтервалів часу, інакше рослина стане більш схильною до хвороб. Додавайте добрива кожні 2-3 тижні під час поливу. Щоб на рослині утворювалися нові квіти, вчасно видаляйте вже відцвілі.
Зимівля герані повинна проходити в прохолодному місці, де температура повітря знаходиться в межах 10 градусів. Приміщення повинно бути освітленим.
Розмноження рослини відбувається способом живцювання. Щоб це зробити, на початку літа зрізається живець під вузлом листя. Листочки, квітки та бутони видаляють, а живець розміщують у вологому субстраті. Це може бути торф та пісок, змішані в пропорції 1:1. Після появи перших молодих листочків, поливати рослину потрібно частіше. Через 4 тижні живці можна переставити до дорослих рослин.
Правильний полив.
Через надмірний та нерегулярний полив, на листках з’являються світлі й коричневі плями, цвіль, а коріння гниє.
Не можна поливати рослину холодною водою, особливо якщо протягом дня вона знаходилася на сонці.
Ґрунт повинен бути постійно зволоженим, але без розведення болота, тому зливайте зайву воду з блюдець горщиків або квіткових ящиків.
Нестача вологи, також, погано впливає на рослину. В спеку та посуху поливати рослину слід вранці та ввечері.
Полив герані здійснюється під корінь.
Верхній шар землі повинен підсохнути, перш ніж почати поливати. Під час зимівлі герань не поливають, однак не повинно бути й повного пересихання ґрунту.
Як позбутися щурів і мишей взимку без шкоди Взимку гризуни шукають теплі місця з легким…
Як доглядати за спатифіллумом, щоб уникнути жовтіння листя Спатифіллум, відомий як "жіноче щастя", — ніжна…
Чому не варто залишати зарядний пристрій у розетці без телефону Залишати зарядку в розетці без…
Каламутний розсіл у банках з огірками: основні причини та як їх уникнути Каламутний розсіл у…
Як легко очистити конфорки на газовій плиті Газові конфорки швидко забруднюються жиром і нагаром, але…
Голуби на підвіконні: народні прикмети та їх значення Голуби є частиною міського життя і майже…