Якщо розсада стала блідою, значить щось йде не за планом. Реакція повинна бути миттєвою, інакше вся робота даремна. Розсада стає блідою через недостатню кількість світла та тісноту. Якщо пікірування та підсвічування не допомагають, значить причина в іншому. Зазвичай це вказує на пошкодження кореневої системи, нестачу вологи, підвищену кислотність ґрунту та нестачу азоту або все одразу.
При нестачі азоту потрібно терміново підживити розсаду добривами із вмістом цього елементу. Це можуть бути мінеральні добрива, а не органічні.
Слід перевірити кислотність ґрунту. Якщо кислий, додайте попіл або доломітове борошно, щоб відновити нейтральність. За можливості одразу пересадіть рослини в ємність з нейтральним ґрунтом.
Частіше поливайте рослини до зникнення блідості. Для цього збільште полив в 1,5 рази.
Коріння може пошкодитися під час пікірування. Полийте розсаду стимулятором коренеутворення. Якщо це не допомагає, видаліть пошкоджені рослини.
Дуже важливо не перестаратися з додаванням азотних добрив та поливами. Коли рослини прийдуть в норму, припиніть процедури. Якщо ситуація не зміниться та рослини залишаться блідими, значить причина не в цьому й слід зупинитися. В іншому випадку рослини можуть витягнутися.
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…
Як заморозити черешню на зиму: прості способи зберегти смак літа Черешня — не тільки смачна,…
Досвідчені кухарі під час варіння яєць навмисне додають в воду сіль, харчовий оцет або соду.…
Щоб помідори й перець дали великий урожай: чим їх варто обприскувати У період активного росту…