Якщо розсада стала блідою, значить щось йде не за планом. Реакція повинна бути миттєвою, інакше вся робота даремна. Розсада стає блідою через недостатню кількість світла та тісноту. Якщо пікірування та підсвічування не допомагають, значить причина в іншому. Зазвичай це вказує на пошкодження кореневої системи, нестачу вологи, підвищену кислотність ґрунту та нестачу азоту або все одразу.
При нестачі азоту потрібно терміново підживити розсаду добривами із вмістом цього елементу. Це можуть бути мінеральні добрива, а не органічні.
Слід перевірити кислотність ґрунту. Якщо кислий, додайте попіл або доломітове борошно, щоб відновити нейтральність. За можливості одразу пересадіть рослини в ємність з нейтральним ґрунтом.
Частіше поливайте рослини до зникнення блідості. Для цього збільште полив в 1,5 рази.
Коріння може пошкодитися під час пікірування. Полийте розсаду стимулятором коренеутворення. Якщо це не допомагає, видаліть пошкоджені рослини.
Дуже важливо не перестаратися з додаванням азотних добрив та поливами. Коли рослини прийдуть в норму, припиніть процедури. Якщо ситуація не зміниться та рослини залишаться блідими, значить причина не в цьому й слід зупинитися. В іншому випадку рослини можуть витягнутися.
Народні прикмети про голубів: що означають ці знаки Голуби традиційно асоціюються з миром, добром і…
Як правильно топити піч: поради для економії дров та ефективного обігріву Під час опалення будинку…
7 лютого – день пам’яті Луки Елладського: традиції, заборони та народні прикмети Щороку 7 лютого…
Як зробити міні-теплицю з п’ятилітрової пляшки П’ятилітрові пластикові пляшки можна використовувати не лише для зберігання…
Палюшки – смачна українська страва В українській традиційній кухні є цікавий рецепт простої та смачної…
Домашній маршмелоу – простий і смачний десерт Популярний зефір маршмелоу легко приготувати вдома. Він не…