Зелень кропу є однією з ранніх та вітамінних продуктів для нашого столу. Її всі дуже люблять вирощувати на своїх присадибних ділянках. Будь-яка рання весняна зелень має дуже корисну дію на організм, особливо після зимового авітамінозу.
Однак, щоб отримати гарний врожай кропу, потрібно за ним добре доглядати. Тоді цієї свіжої зелені вистачить не тільки для споживання, а й для заморозки, сушки та консервування.
На початку, перед висівом насіння, удобріть землю на ділянці, відведеній під посів кропу й зробіть це краще восени. Покладіть на ділянку органічне добриво, це може бути перепрілий компост й потім перекопайте землю.
Якщо на городі з’явився кріп-самосійка, бажано його залишити, лише видаліть там де він заважає рости іншим культурам. На цьому кропі будуть формуватися чудові парасольки, навіть кращі за ті, що висіяні на грядці. Їх використовують для консервації.
Кислотність ґрунту під посів кропу повинна бути в ідеалі нейтральним з pH 6-7. Сійте насіння кропу на добре освітленому місці. Тінь для зелені знизить його якість. Перед посівом замочувати його не потрібно.
Щоб отримувати безперервний збір свіжої зелені кропу, на протязі всього сезону, сійте його насіння кожні 2-3 тижні. До появи перших сходів, не поливайте ділянку рясно водою, щоб не утворилася земляна кірка.
У липні час підживити капусту для гарного врожаю У липні капуста активно формує головки, тому…
Липневий догляд за полуницею: закладаємо фундамент для солодкого врожаю наступного року 🍓 Чому це важливо?У…
Секретна підгодівля моркви в липні: сусіди заздритимуть врожаю У липні морква активно нарощує коренеплід, і…
Як назавжди позбутися чорних плям на трояндах: простий природний спосіб Чорна плямистість – поширена грибкова…
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…