Ближче до весни ніч стає коротшою, а день – довшим. Тому, господині прикрашають балкони квітами. Герань дуже рясно та довго цвіте й стане ідеальною прикрасою балкона. Однак, за квіткою потрібно правильно доглядати, щоб милуватися довгим цвітінням аж до листопада. Вчасно підживлюйте та правильно виводьте рослину з зимівлі.
Герань – це теплолюбна рослина, яка добре переносить зиму. До перших заморозків приберіть її на зберігання. Взимку рясного поливу квітка не потребує. Підтримуйте ґрунт в злегка вологому стані, майже сухому. Якщо герань стоїть в прохолодному місці взимку, полив здійснюється раз на 3 тижні. Стебла мають бути міцними та зеленими протягом всієї зими.
На початку лютого можна приступати до виведення рослини з зимівлі. Перенесіть квіти в більш тепле місце або підійміть температуру в приміщенні до 15 градусів тепла. Збільште поливи. В березні внесіть підживлення та обріжте кінці пагонів – це забезпечить рясне цвітіння. В травні пересадіть герань в більші за розміром горщики та поставте на вулиці.
Щоб буряк був великий, солодкий і соковитий: секретне підживлення, яке знають не всі Буряк —…
Як правильно підживлювати капусту, щоб виросли великі, щільні качани Капуста — одна з найбільш вибагливих…
В домі частіше з’являються павуки, які шукають тепле укриття. Але замість того, щоб лякатися або…
Найкраще добриво для герані — з того, що під ногами! 🌸 Не купуйте, зробіть самі…
Як правильно підготувати цибулю на перо: поради досвідчених городників Вирощування зеленої цибулі — одне з…
Моя сусідка все життя садила помідори не так. А потім випадково зробила одну річ —…