Щоб отримати багатий врожай помідорів чи інших городніх культур на своїй присадибній ділянці, потрібно дотримуватись спеціальних правил по їх вирощуванню.
Помідори обожнюють всі городники, але не завжди виходить отримати та вберегти врожай цієї капризної культури. На сьогоднішній день сортів помідорів, методик по їх вирощуванню та захисту, розроблено чимало. Однак, все рівно городники допускають одні й ті ж помилки у догляді за рослинами:
Зайва волога подобається огіркам, а не помідорам. Від частих поливів чи дощів, вони можуть захворіти грибковими інфекціями. А от коли стоїть дуже суха погода помідори слід полити.
Все, що занадто ніколи не дає доброго результату. Рослина отримуючи дуже велику кількість корисних речовин, може просто «жирувати», а це означає, що врожаю не буде, бо все піде на помідорні розлогі дерева, без плодів. Не захоплюйтесь добривами на основі азоту, краще використовуйте суміші до яких входить бор, йод, магній, мідь та залізо.
Зривати з кущів помідорів листя не бажано, це може призвести до стресу, що дуже негативно може відзначитись на подальшому врожаї. Але якщо прибирати листя пожовкле чи сухе, це не призведе до суттєвих змін у здоров’ї рослини.
В кінці вегетативного періоду потрібно прищипнути верхівки помідорів, для того, щоб всі поживні речовини пішли у плоди, які швидко дозріють.
Якщо дотримуватись цих простих рекомендацій, завжди будете зі смачними помідорами.
Щоб буряк був великий, солодкий і соковитий: секретне підживлення, яке знають не всі Буряк —…
Як правильно підживлювати капусту, щоб виросли великі, щільні качани Капуста — одна з найбільш вибагливих…
В домі частіше з’являються павуки, які шукають тепле укриття. Але замість того, щоб лякатися або…
Найкраще добриво для герані — з того, що під ногами! 🌸 Не купуйте, зробіть самі…
Як правильно підготувати цибулю на перо: поради досвідчених городників Вирощування зеленої цибулі — одне з…
Моя сусідка все життя садила помідори не так. А потім випадково зробила одну річ —…