В липні починається збір врожаю огірків. Овочі дають рясний врожай, але процес швидко закінчується. Наприкінці серпня плоди дрібнішають та вже не мають смаку. Однак, ситуацію можна вирішити та продовжити термін плодоношення до вересня.
Огіркам не подобаються нічні заморозки та холодна роса. Тому, накривайте їх на ніч за допомогою спандбонду, агроволокна або плівки. З середини серпня полив здійснюється теплою водою.
Щоб огірки плодоносили довше, слід вносити підживлення. Під час зав’язування плодів використовуйте азот, бор та фосфор. Полийте огірки розчином борної кислоти.
Також, можна провести обробку по листу. На 10 літрів води додайте 2 кг гною та 2 ст. л. гумату калію. Поливайте огірки раз на 7 днів з кінця серпня.
Огірки, що ростуть в теплиці, плодоносять довше. Однак, теплиці слід регулярно провітрювати вдень, а на ніч закривати. Врожайність, також, падає через хвороби. Обкурюйте теплицю тютюном або полином при перших ознаках хвороб.
Хто сказав, що свіжу редиску можна вирощувати лише навесні? Завдяки правильному підходу та кільком простим…
Хочете продовжити термін служби вашої техніки? Дізнайтеся, які помилки при експлуатації найчастіше допускають користувачі. Міфи…
Городники часто стикаються з проблемою кротів, які можуть завдати значної шкоди врожаю. Проте є кілька…
Щоб декабрист радував пишним цвітінням, його необхідно регулярно підживлювати. Найбільш сприятливий час для цього –…
Знаєте секрет пишного цвітіння фіалок? Це простіше, ніж ви думаєте! Розкриємо вам кілька секретів догляду…
Хочете допомогти пернатим друзям пережити зиму? Дізнайтеся, чому розвішування годівниць в листопаді – це важливо!…