Наприкінці осені, коли врожай зібрано, садівники готують дерева до зими, щоб забезпечити їм належний догляд та живлення. Підживлення в листопаді допомагає деревам витримати холод та сприяє хорошому врожаю в наступному сезоні. Особливо важлива осіння підгодівля для кісточкових дерев, таких як слива та вишня.
Підживлення забезпечує деревам необхідні поживні речовини для зимівлі, зміцнює імунітет і сприяє закладці бруньок, з яких згодом виростуть плоди.
Сливи удобрюють за місяць до морозів, тому оптимальний час для цього – початок листопада. Перед внесенням добрив потрібно перекопати ґрунт у радіусі одного метра навколо стовбура, створюючи невеликі лунки для добрив.
Для підгодівлі можна використовувати органічні та мінеральні добрива. Органіка є більш доступною, а мінеральні добрива слід вносити в точних дозах.
Такі добрива підходять не тільки для сливи, а й для інших кісточкових дерев.
Після внесення добрив ґрунт навколо стовбура слід замульчувати торфом, тирсою, опалим листям або гілками хвої.
Сливі для хорошого розвитку потрібні калій, магній і кальцій, які підвищують зимостійкість.
Молоді дерева до 5 років краще удобрювати тільки мінеральними добривами, тоді як для старших можна додати й органіку.
Виноград з власного саду: як правильно заготовити живці восени Вирощування винограду власноруч приносить величезне задоволення,…
Хочете насолоджуватися смачною капустою всю зиму? Розкриваємо секрети правильного зберігання та розповідаємо про поширені помилки.…
З настанням холодів комфорт і тепло в оселі стають ще більш важливими. Але багато хто…
Яблука відомі своїми корисними властивостями, а запечені в духовці вони чудово засвоюються організмом. Завдяки високому…
При купівлі посадкового матеріалу варто звертати увагу на кілька ключових критеріїв, не покладаючись лише на…
Кімнатні рослини є практично в кожному домі чи квартирі. Однак, важливо правильно вибрати рослини, щоб…