Щоб виростити солодкі кавуни, слід докласти зусиль. Головне – використовувати правильні добрива. Підживлення проводиться тричі.
Перша підгодівля проводиться через 10 днів після посадки розсади у відкритий ґрунт. Друга підгодівля – через 10 днів після першої. Третя підгодівля – після появи та формування плодів.
Перше підживлення.
Використовуйте трав’яний настій. Він містить багато азоту, що забезпечує активний розвиток рослин. Знадобиться листя кульбаби, лопуха, ромашки чи кропиви. Покладіть траву в дерев’яний, емальований або пластиковий посуд. Заповніть його наполовину. Додайте теплу воду, щоб настій бродив швидше, додайте дріжджі. Накрийте кришкою, але не щільно. Залиште на 1-2 тижні, регулярно помішуючи настій. Процідіть та розведіть настій з водою в співвідношенні 1:10.
Друге підживлення.
Приготуйте розчин з дріжджів. Перед підживленням полийте рослини, щоб не завдати шкоди кореневій системі. До 100 грамів пресованих дріжджів додайте 100 грамів цукру та 2,5 літри відстояної води. Ретельно перемішайте та залиште в теплому місці, але не під прямими сонячними променями. Через 1-2 дні розведіть настій з водою в пропорції 1:10. На один кущ знадобиться 3 літри добрива.
Третє підживлення.
Останнє підживлення слід проводити після формування плодів. На 10 літрів води додайте 2 літри попелу. Залиште настоюватися протягом доби. Готовий розчин розбавте 10 літрами води. На один кущ знадобиться 10 літрів добрива.
Хто сказав, що свіжу редиску можна вирощувати лише навесні? Завдяки правильному підходу та кільком простим…
Хочете продовжити термін служби вашої техніки? Дізнайтеся, які помилки при експлуатації найчастіше допускають користувачі. Міфи…
Городники часто стикаються з проблемою кротів, які можуть завдати значної шкоди врожаю. Проте є кілька…
Щоб декабрист радував пишним цвітінням, його необхідно регулярно підживлювати. Найбільш сприятливий час для цього –…
Знаєте секрет пишного цвітіння фіалок? Це простіше, ніж ви думаєте! Розкриємо вам кілька секретів догляду…
Хочете допомогти пернатим друзям пережити зиму? Дізнайтеся, чому розвішування годівниць в листопаді – це важливо!…