Білоголова капуста – одна із поширених овочевих культур, яку вирощують в Україні. Вона є основною складовою українського борщу та багатьох інших страв.
Щоб вирости велику, щільну, соковиту та хрумку капусту, необхідно провести 3 важливі процедури, про які нам розповіли експерти.
Полив є обов’язковою процедурою під час вирощування капусти. Правильний та регулярний полив робить головки капусти великими й соковитими.
Після того, як посадили капусту у відкритий ґрунт, її слід поливати кожні 2-3 дні на протязі 14 днів із розрахунком 7-8 л. на кв. м. ділянки. Потім, можна зменшити полив до 1 разу на тиждень, але при умові, якщо погода буде не спекотною.
Капусту ранніх сортів необхідно поливати у червні, а пізніх – у серпні. Проводити полив рекомендовано рано вранці або ввечері теплою водою.
Розпушувати ґрунт потрібно після поливу або дощу на глибину 5-8 см. Проводити процедуру потрібно кожні 6-7 днів.
Через 3 тижні після посадки у відкритий ґрунт, капусту необхідно підгорнути, а потім через 8-10 днів ще раз повторити процедуру.
Капусту потрібно підживлювати не менше 3-4 разів у період росту.
Як тільки почнуть зав’язуватися качани, капусту потрібно підживити цими добривами: сечовиною 8 гр. на 1 кв. м, хлористим калієм 15 гр. на 1 кв. м.
Також, можна підгодувати капусту органічним добривом: потрібно розбавити розчин гнойової рідини 4-5 частинами води та додати туди 30-40 гр. деревного попелу. Витрата – на 5 рослин 1 відро поживного розчину.
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…
Як заморозити черешню на зиму: прості способи зберегти смак літа Черешня — не тільки смачна,…
Досвідчені кухарі під час варіння яєць навмисне додають в воду сіль, харчовий оцет або соду.…
Щоб помідори й перець дали великий урожай: чим їх варто обприскувати У період активного росту…