Categories: Секрети

Цей метод виведе плями трави навіть з білих штанів. Беріть на замітку

Навесні та влітку всі люблять ходити на пікнік й грати у веселі ігри на природі. Однак, після такого відпочинку на одязі можуть залишитися плями від трави. Не варто хвилюватися, бо навіть стійкі плями можна вивести.

Перша допомога.

Потрібно діяти одразу, щоб точно вивести плями від трави з одягу. Спочатку промокніть плями чистим паперовим рушником для видалення зайвої вологи. Терти плями не слід, бо так можна їх лише розповсюдити.

Домашні засоби.

На кожній кухні можна знайти гарні засоби, щоб видалити плями. Наприклад, змочіть ватяний диск спиртом та натріть плями. Залиште на 10-15 хвилин та відправте речі в пральну машину. Або розведіть оцет з водою в співвідношенні 1:1 та протріть місця з плямами. Вичавіть сік лимона та нанесіть на плями. Залиште на 10 хвилин та відправте одяг в пральну машину. Також, можна змішати воду та соду до утворення пасти. Нанесіть її на плями та залиште на 20 хвилин, після чого виперіть. За допомогою хлібного м’якуша можна видалити сік трави. Просто прикладіть шматочок хліба до плями на декілька хвилин, після чого відправте річ в пральну машину.

Хімія.

Щоб видалити стійкі плями, можна застосовувати засоби для видалення плям або хімію. Підбирайте засоби відповідно до тканини та виду плям. Перед застосуванням потрібно провести тест на невеликій ділянці тканини.

Делікатна тканина.

Шовкові, вовняні та кашемірові речі потребують особливого догляду. Не можна прати такі тканини з додаванням агресивних засобів, щоб не завдати шкоди речам. Такі матеріали краще прати руками в прохолодній воді, додаючи м’який миючий засіб. Сушити речі слід на відкритому повітрі, але не під прямими сонячними променями.

Профілактика.

Перш ніж сідати на траву, покладіть на землю плед чи рушник. Не варто здаватися, якщо плями не зникли після першої обробки. Спробуйте інші методи або віддайте речі в хімчистку. Навіть стійкі плями завжди можна вивести.

Recent Posts

5 головних причин, чому морква виростає дрібною та не смачною. Не допускайте цих помилок

В кінці квітня починається посадка моркви. В травні процес активізується. Тому, варто знати правила посадки…

4 часа ago

Як відрізнити справжній сир від сирного продукту: швидкий спосіб

Не кожен може відрізнити де сир, а де сирний продукт. Однак, вони мають велику різницю.…

4 часа ago

Ефективні методи боротьби з кротами. На довго підуть з вашої ділянки

Кроти – справжнє лихо для будь-якого садівника. Їхні підземні ходи не лише псують зовнішній вигляд…

4 часа ago

Ефективні способи захисту городу від дротяника: корисні поради

Дротяник – справжнє випробування для городників. Личинки жуків-коваликів можуть серйозно пошкодити коренеплоди та зіпсувати майбутній…

1 день ago

Як перетворити чорнобривці на органічне добриво. Городникам на замітку

Чорнобривці – це не просто яскрава прикраса вашого саду. Ці невибагливі квіти несуть у собі…

1 день ago

Як зробити пшоняну кашу розсипчастою і смачною. 4 головні правила

Пшоняна каша – це страва, яка чудово зігріває в холодну пору року і насичує організм…

2 дня ago