Для гарного врожаю помідорів потрібні дві підгодівлі. Перша – коли плоди активно набирають масу: по 1 сірниковій коробці аміачної селітри і сірчанокислого калію на 10 л води.
Друга – через 20 – 30 днів після першої: ті ж добрива в тих же дозах.
Це основа для хорошого врожаю. Але є ще декілька хитрощів, які допоможуть не тільки підвищити урожай томатів, а й зробити плоди духмяний і смачний.
Наприклад, для хорошого смаку важливі мікроелементи. Підійде добриво «цитов», до складу якого входять азот, фосфор, калій, а також магній, сірка, залізо, марганець, бор, цинк, мідь, молібден, кобальт. Розчин готують так: 1,5 мл (флакон) заливають 3 л води і обприскують їм рослини 1 раз в 2 тижні.
Покращує смак і розчин йоду: 3 краплі на 10 л води. Їм томати треба полити два рази за сезон: під час рясного цвітіння і коли наливається максимум плодів.
Ну і, звичайно, підвищити якість і смак плодів допоможе зола. З неї готують настій: 2 склянки заливають 10 л теплої води і витримують 5 годин. А потім поливають їм рослини під корінь. І так все літо через кожні 10 – 12 днів.
У сучасному світі пральна машина є незамінним помічником у кожному домі. Вона ефективно видаляє бруд…
Грибна мачанка до Святвечора – це традиційна страва, яка чудово доповнить голубці, вареники чи картоплю.…
Як легко очистити духовку: поради та прості методи Регулярне використання духовки потребує частого очищення, адже…
Узвар із сухофруктів: простий рецепт ароматного та корисного напою Узвар — це традиційний напій, який…
На передодні Нового року всі із захопленням прикрашають ялинку різноманітними іграшками, гірляндами та іншими декоративними…
Хочеш, щоб твоя орхідея цвіла пишно і довго? Ми підготували для тебе натуральне добриво, яке…