Пропонуємо декілька рецептів ефективних засобів від борошнистої роси.
Візьміть 1 ст. л. соди та 1 таблетку аспірину, додайте 1 л. засобу для миття посуду або рідкого мила. Розчиніть 1 ст. л. рослинної олії в 4,5 літра води. Обробляйте рослини цим засобом 1 раз на 14 днів.
Воду доведіть до кипіння й навесні ще до сходу снігу облийте аґрус окропом з лійки.
Візьміть 150 мл гаупсину або тріходерміну та розчиніть в 10 літрах води. Проведіть декілька обприскувань аґрусу в період вегетації з інтервалом в 14 днів.
Візьміть 1 кг попелу, залийте 10 літрами води та залиште настоюватися протягом тижня, іноді помішуючи. Потім перелийте настій, залишаючи осад на дні.
На 10 літрів води додайте 300 грамів попіл та дайте закипіти, потім варіть ще 30 хвилин. Дайте охолонути та перелийте в чисту ємність так, щоб осаду не було.
Візьміть 3 кг попелу, залийте 10 літрами окропу та залиште настоюватися протягом доби. Процідіть та обприскуйте рослини з кінця травня до початку червня тричі з інтервалом в 1 день. Попільний осад розбавте водою та полийте сумішшю ґрунт під кущами.
Візьміть 50 грамів кальцинованої соди, розчиніть в гарячій воді та доведіть об’єм до 10 літрів й додайте 10 грамів рідкого мила. Обробка проводиться двічі – до цвітіння та після нього.
Візьміть 1 літр кефіру або кислого молока й змішайте з 9 літрами води. Обробляйте рослини засобом тричі через кожні 3 дні.
Розведіть коров’як та воду в співвідношенні 1:3 й залиште настоюватися протягом 3 днів. Потім знов розведіть водою 1:3 та процідіть. Обробіть аґрус до цвітіння, після цвітіння та перед листопадом.
Візьміть 200 грамів цибулевого лушпиння, залийте 10 літрами окропу та дайте настоятися протягом 2 днів. Обробіть аґрус до цвітіння, після та перед листопадом.
Візьміть 1 літр сироватки, змішайте з 9 літрами води та обробіть рослини тричі з інтервалом в 3 дні.
Візьміть 30 грамів сухої пижми, залийте 10 літрами води та залиште настоюватися протягом доби. Потім варіть 1,5-2 години та процідіть. Обробіть ґрунт навколо кущів навесні та восени.
Буряк із кулак — не міф! Просто підживіть його правильно 💪🍠 Більшість городників ллють гній…
Як вивести кульбаби з газону: поради експерта з органічного догляду Кульбаби — одні з найпоширеніших…
Чим підживити перець навесні: очікуйте на багатий врожай Щоб отримати справді багатий урожай перцю, не…
Часник у травні: що підлити, щоб не жовтів і давав великий врожай Травень — найважливіший…
Йод використовують не тільки в медицині, але й для підживлення багатьох культур, в тому числі…
Щоб буряк був великий, солодкий і соковитий: секретне підживлення, яке знають не всі Буряк —…