Городники-початківці не завжди можуть знати, які пасинки на помідорних кущах потрібно видаляти, а які можна залишити, щоб суттєво збільшити врожай.
Запам’ятайте, залишайте пасинок, який з’явився під першою китицею суцвіття помідора. Він, зазвичай, росте з бруньки, яку заглибили у землю при висаджуванні ще розсадою. Якщо дозволяє площа та заправлений добривами ґрунт, залишіть не один, а два пасинки.
На 3-х стовбурах залиште по 4-5 яруси помідорних китиць. Верхівки ж ближче до осені прийдеться відщипнути, щоб плоди змогли всі вирости та достигнути.
Ще є важлива деталь – це полив. Запам’ятайте, не поливайте помідори під кущ, а тільки у міжряддя. Поливайте їх під кущ тільки коли вони ще маленькі. Після підгортання поливайте у міжряддя. Помідори полюбляють рясні, але не часті поливи, раз на 7-8 днів.
Підгорнуті бугри землі повинні залишатися сухими. Зверху, покладіть мульчу з будь-якої рослинності. Вода з міжряддя буде надходити до коренів. Це убезпечить від зараження помідорних кущів грибними хворобами. З промочених водою міжрядь, коріння буде брати вологу та поживні речовини, яким будете підживлювати свої томати.
Щоб буряк був великий, солодкий і соковитий: секретне підживлення, яке знають не всі Буряк —…
Як правильно підживлювати капусту, щоб виросли великі, щільні качани Капуста — одна з найбільш вибагливих…
В домі частіше з’являються павуки, які шукають тепле укриття. Але замість того, щоб лякатися або…
Найкраще добриво для герані — з того, що під ногами! 🌸 Не купуйте, зробіть самі…
Як правильно підготувати цибулю на перо: поради досвідчених городників Вирощування зеленої цибулі — одне з…
Моя сусідка все життя садила помідори не так. А потім випадково зробила одну річ —…