Восени, зазвичай, господарі висаджують часник під зиму. Щоб в наступному році отримати добрий врожай цього корисного овочу, його варто підживити перед посадкою.
На початку зробіть посадкові неглибокі рядки, на дно яких насипте невелику кількість звичайного піску, щоб створити дренаж. Тоді вся зайва волога після осінніх опадів просочиться через пісок й не буде застою її. Створений дренаж з піску врятує врожай цибулі навіть коли буде вся осінь дощова.
Підживлення деревним попелом.
Деревний попіл є найціннішим добривом для рослин. В ньому міститься велика кількість корисних речовин: фосфор, кальцій, калій, залізо, магній, марганець, сірка, бор та інші. Він надійно захистить часник від гнилей, допоможе укоріненню та добре перенести зиму, а ще він знижує кислотність землі. Деревний попіл внесіть в посадковий рядок перед висадкою часнику.
Підгодівля сіллю.
Посадковий рядок полийте розчином солі. Для цього розчиніть 3 ст. л. звичайної солі в 10 л. води. Це допоможе краще укорінитися рослинам та захистить їх від ураження хворобами й шкідливими комахами.
Підживлення сечовиною.
Азотовмісну сечовину внесіть в ґрунт за 14 днів до посадки часнику.
Підгодівля компостом.
Приготований власноруч компост з перепрілих рослинних залишків нічого не коштує, але має велике значення для рослин. Завдяки цьому цінному органічному добриву, господарі отримують великі врожаї часнику й не тільки. Його внесіть так як сечовину під перекопку ґрунту за 14 днів до висадки культури. Для цього потребується одне 10 л. відро на 1 м2 площі, якщо земля суглинок тоді внесіть 2 таких відра.
Як позбутися щурів і мишей взимку без шкоди Взимку гризуни шукають теплі місця з легким…
Як доглядати за спатифіллумом, щоб уникнути жовтіння листя Спатифіллум, відомий як "жіноче щастя", — ніжна…
Чому не варто залишати зарядний пристрій у розетці без телефону Залишати зарядку в розетці без…
Каламутний розсіл у банках з огірками: основні причини та як їх уникнути Каламутний розсіл у…
Як легко очистити конфорки на газовій плиті Газові конфорки швидко забруднюються жиром і нагаром, але…
Голуби на підвіконні: народні прикмети та їх значення Голуби є частиною міського життя і майже…