За допомогою фольги, господині готують багато різних страв. Це запечена риба, птиця, овочі та м’ясні продукти. Також, її використовують на пікніку або на дачі, щоб приготувати швидко страву. Але потрібно знати особливості використання цього матеріалу, щоб потім не зіпсувати їжу.
Переваги алюмінієвої фольги.
Товщина алюмінієвої фольги.
Як будете купувати фольгу в магазині, обов’язково зверніть увагу на її товщину. Якщо товщина 9 мкм, то такий матеріал підійде для зберігання харчових продуктів. А 11 мкм використовують для запікання страв в духовці, вона достатньо щільна для цього. Та найтовстіша фольга – 14 мкм, її застосовують для гриля та для тривалого запікання в духовці.
Утримуйтесь від поєднання лимонів разом з фольгою.
При взаємодії фольги з кислотою, вона втрачає свою цінну властивість. Тому, страву з додаванням кислих продуктів не можна тримати довго у фользі. Також, її не використовують у мікрохвильовій печі, бо може заіскритись. Чим довшим є процес приготування страви у фользі, тим товща вона повинна бути.
Доторкатися продукти повинні тільки до блискучої сторони фольги.
У фольги є дві сторони: блискуча та матова. Потрібно чітко знати на яку сторону класти продукти, від цього залежатиме якість цього продукту. Загортають страву матовою стороною на зовні, а блискучу до їжі.
Запікаємо овочі та м’ясо.
Щоб страва з м’яса добре запеклась та була просочена ароматом спецій й трав, поріжте його ножем зверху у вигляді сітки. На фольгу покладіть «подушку» з овочів, наверх розкладіть м’ясо обмащене спеціями. Після запікання воно стане ароматним та соковитим. Беріть овочі для запікання однакового розміру, щоб вони могли приготуватися одночасно.
Липневий догляд за полуницею: закладаємо фундамент для солодкого врожаю наступного року 🍓 Чому це важливо?У…
Секретна підгодівля моркви в липні: сусіди заздритимуть врожаю У липні морква активно нарощує коренеплід, і…
Як назавжди позбутися чорних плям на трояндах: простий природний спосіб Чорна плямистість – поширена грибкова…
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…