Тирса є дуже корисним органічним добривом й покращує структуру ґрунту, але спочатку слід підготувати її та додати інші компоненти. Також, обирайте чисту та стару тирсу без клею, лаку й фарби. Обробка тирси дуже важлива, бо без цього її не можна використовувати для саду та городу, тому що вона буде витягувати азот.
За допомогою тирси можна пророщувати насіння. Вона гарно тримає вологу та залишається пухкою й повітропроникною. Завдяки цьому насіння дихає. Якщо субстрат звільнений та важкий, а ґрунтосуміш неякісна, насіння гниє й довше проростає.
Обирайте свіжу та чисту тирсу. Перед внесенням в ґрунт полийте її розчином сечовини. Покладіть тирсу на плівку, на 10 літрів води додайте 200 грамів сечовини, полийте розчином матеріал та накрийте плівкою на 14 днів.
Щоб ґрунт не став кислим, додайте до тирси попіл, доломітове борошно, крейду та вапно. Лакмусові папірці допоможуть відстежити кислотність ґрунту.
Свіжа тирса допомагає в боротьбі з бур’янами. Вона позбавляє їх сонячного світла та азоту.
За допомогою тирси можна зробити високі та теплі грядки. Спочатку приберіть шар ґрунту на 25 см завглибшки. Покладіть всередину солому, потім тирсу з сечовиною та попелом, а зверху ґрунт.
Дротянка в липні: як розпізнати і захистити врожай картоплі та моркви Валерій Лесько, 14 липня…
У липні час підживити капусту для гарного врожаю У липні капуста активно формує головки, тому…
Липневий догляд за полуницею: закладаємо фундамент для солодкого врожаю наступного року 🍓 Чому це важливо?У…
Секретна підгодівля моркви в липні: сусіди заздритимуть врожаю У липні морква активно нарощує коренеплід, і…
Як назавжди позбутися чорних плям на трояндах: простий природний спосіб Чорна плямистість – поширена грибкова…
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…