Квасоля не потребує багато уваги під час вирощування. Її використовують для приготування різних страв. Збирають квасолю в різні терміни. Головною ознакою є дозрівання. Своєчасний збір подовжує термін зберігання.
Все залежить від сорту квасолі. Збір можна проводити через 55-100 днів після посадки. Ранньостиглі сорти дозрівають через 2 місяці, пізньостиглі – через 3-4 місяці після посадки.
Перед дозріванням стручки починають жовтіти та твердіти. Листя, також, жовтіє. Зрілі стручки сухі, жорсткі та легко чистяться. Квасоля повинна бути гладкою та трохи вологою.
Збір врожаю проводиться до обіду. Стручки при цьому повинні бути в міру вологими та не лущитися, бо зерна почнуть падати на землю. Також, це відбувається при перезріванні.
На зерна, які випали, будуть нападати шкідники, які потім можуть перейти на незрілі стручки.
Щоб квасоля довго зберігалася, потрібно дотримуватися певних правил. Спочатку слід гарно просушити боби. Потім відібрати пошкоджені з них. Зберігайте врожай в сухому та чистому посуді, який герметично закривається. Також, для зберігання підійдуть тканинні мішечки. Їх спочатку вимочують в солоній ропі та сушать. Додайте в посуд з квасолею пару зубчиків часнику, щоб відлякати шкідливих комах.
Грибна мачанка до Святвечора – це традиційна страва, яка чудово доповнить голубці, вареники чи картоплю.…
Як легко очистити духовку: поради та прості методи Регулярне використання духовки потребує частого очищення, адже…
Узвар із сухофруктів: простий рецепт ароматного та корисного напою Узвар — це традиційний напій, який…
На передодні Нового року всі із захопленням прикрашають ялинку різноманітними іграшками, гірляндами та іншими декоративними…
Хочеш, щоб твоя орхідея цвіла пишно і довго? Ми підготували для тебе натуральне добриво, яке…
Розмноження троянд живцями взимку – це ефективний і популярний спосіб отримати нові кущі. Дотримуючись кількох…