Кімнатні рослини є гарними очисниками повітря. Також, вони зволожують повітря, виробляють кисень та фітонциди, що знищують мікроби й віруси. Однак, за ними потрібно доглядати та захищати від шкідників й хвороб. За допомогою простого та дієвого способу можна зберегти здоров’я кімнатних рослин. Для цього знадобиться звичайний часник.
Часник є джерелом фітонцидів. Це антибактеріальний, антисептичний та протигрибковий засіб. Він знищує попелицю, щитівку, павутинного кліща та інших шкідників. Також, він допомагає вилікувати рослини від сірої гнилі, плямистості та іржі.
Для приготування розчину подрібніть на тертці 3-4 зубчики часнику. Залийте 1 літром окропу, накрийте кришкою та залиште настоюватися протягом доби в темному місці. Процідіть розчин крізь марлю. Розведіть 100 мл концентрату в 1 літрі води кімнатної температури. Розчин можна використовувати в якості профілактики та лікування рослин від шкідників й хвороб.
Залийте розчин в пульверизатор та гарно струсіть. Обприскайте листя з обох боків та стебла, а також, ґрунт. Повторюйте обприскування раз на 7 днів для профілактики або раз на 2 дні для лікування, до зникнення шкідників або хвороби.
Часник покращує стан кімнатних рослин завдяки вмісту фітонцидів, які є природними антибіотиками. Вони знищують мікроорганізми, що викликають захворювання. Також, часник відлякує шкідників.
Часниковий розчин створює захисний шар, що запобігає появі інфекцій та комах. Таким чином рослини будуть здоровими, сильними та гарними.
Як назавжди позбутися чорних плям на трояндах: простий природний спосіб Чорна плямистість – поширена грибкова…
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…
Як заморозити черешню на зиму: прості способи зберегти смак літа Черешня — не тільки смачна,…
Досвідчені кухарі під час варіння яєць навмисне додають в воду сіль, харчовий оцет або соду.…