Соду часто використовують як в кулінарії, так й в садово-городніх справах. Квітникарі та городники використовують її в якості добрива для квітів та городніх культур.
Гідрокарбонат натрію можна використовувати для дезінфекції насіння, боротьби з шкідниками, грибками, бур’янами, а також, для зменшення кислотності ґрунту та покращення смакових якостей плодів.
Сода безпечна, бо не впливає на якість врожаю та не шкодить корисним городнім комахам.
Використання соди для квітів.
Для швидкого зростання й пишного цвітіння, квіти потрібно підживити одним поживним розчином. Приготувати його дуже легко, знадобиться лише сода, насіння льону та вода.
В глибоку миску потрібно влити 1 л. води, туди ж додати 1 ч. л. льону, 1 ч. л. соди, ретельно перемішати й залишити настоюватися на 2 години. Після вказаного часу, розчин слід збити в блендері й процідити через марлю або сито. До процідженого содового розчину потрібно додати води, щоб загальний об’єм добрива складав 3 л. Поливати цим розчином квіти потрібно 1 раз на місяць.
Плюси та мінуси содового підживлення.
Підживлення на основі льону та соди має багато плюсів для квітів. Використовуючи це добриво, можна збільшити кількість квітів, запобігти висиханню листків та пришвидшити зростання кореневої системи. Також, содовий розчин допомагає квітам пережити пересадку, підвищити імунітет та пришвидшити загоєння ран.
Найголовніший мінус содового розчину в тому, що його не можна використовувати у занадто великих кількостях, інакше квіти перестануть рости та цвісти.
Чому жовтіє полуниця: що робити і як урятувати кущі Іноді полуниця раптово змінюється — замість…
Щоб запобігти намерзанню льоду в холодильнику або морозильній камері, можна скористатися простим і доступним способом…
Буряк із кулак — не міф! Просто підживіть його правильно 💪🍠 Більшість городників ллють гній…
Як вивести кульбаби з газону: поради експерта з органічного догляду Кульбаби — одні з найпоширеніших…
Чим підживити перець навесні: очікуйте на багатий врожай Щоб отримати справді багатий урожай перцю, не…
Часник у травні: що підлити, щоб не жовтів і давав великий врожай Травень — найважливіший…