Щоб отримати гарний врожай, потрібно приділити увагу вирощуванню міцної та здорової розсади. Щоб покращити стан слабкої, в’ялої та блідої розсади, потрібно внести підгодівлю. Це насичує паростки необхідними речовинами, що допомагають сформувати міцну кореневу систему та стебла. Можна використовувати мінеральні та органічні добрива, які можна придбати або зробити власноруч.
Орієнтуйтеся на потреби кожної рослини та її стан. Можна використовувати фосфорні, азотні, калійні або комплексні добрива. Кожен елемент впливає на різні процеси рослини та її зовнішній вигляд.
Фосфорні добрива.
Слабка розсада потребує фосфорної підгодівлі. Вона допомагає розвинути кореневу систему, виробляє стійкість до низьких температур та посухи, сприяє цвітінню й плодоношенню. Якщо листя та стебла на розсаді темне або фіолетове, значить їй не вистачає саме фосфорного добрива. Використовуйте амофом або діамофос. До приготування розчину знадобиться 1 ст. л. добрива та 1 склянка гарячої води. Через декілька годин слід процідити добриво та розвести концентрат 2 літрами води. Обприскайте рослину розчином через 2 тижні після пікірування. До пересадки у відкритий ґрунт рослину підгодовують таким самим добривом ще декілька разів.
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…
Як заморозити черешню на зиму: прості способи зберегти смак літа Черешня — не тільки смачна,…
Досвідчені кухарі під час варіння яєць навмисне додають в воду сіль, харчовий оцет або соду.…
Щоб помідори й перець дали великий урожай: чим їх варто обприскувати У період активного росту…