Наближається сезон збору березового соку. Пропонуємо декілька рецептів заготівлі цього корисного продукту. Консервуйте сік на зиму додаючи до нього різні смачні наповнювачі. Це можуть бути апельсини, лимони, ківі, ананаси, шипшина, кришеники з яблук, чаї, сухофрукти та багато іншого.
Візьміть:
Спосіб приготування:
Доведіть до кипіння березовий сік, додайте цукор, кислоту лимонну, перелийте сік в простерилізовану банку до самого верху, щоб коли покладете кришку трішки перелилось через край та закатайте.
Візьміть:
Спосіб приготування:
Доведіть до кипіння березовий сік, додайте цукор та кислоту лимонну. В банку покладіть 14 сухих ягід шипшини, перелийте сік в простерилізовану банку до самого верху, щоб коли покладете кришку трішки перелилось через край та закатайте.
Візьміть:
Спосіб приготування:
Доведіть до кипіння березовий сік, додайте цукор та кислоту лимонну. В банку покладіть порізані кружечками ківі, лимони або апельсини, перелийте сік в простерилізовану банку до самого верху, щоб коли покладете кришку трішки перелилось через край та закатайте.
Візьміть:
Спосіб приготування:
Доведіть до кипіння березовий сік, додайте цукор та кислоту лимонну. В банку покладіть чорнослив, перелийте сік в простерилізовану банку до самого верху, щоб коли покладете кришку трішки перелилось через край та закатайте. Колір повинен стати коричневим.
Дайте соку закипіти, додайте сушені яблука та цукор. Залийте в стерильні банки, додайте 4 кружечки лимона та закатайте стерильними кришками.
Декілька скибок очищеного ананаса покладіть у 3 літрову банку. Доведіть до кипіння березовий сік, додайте цукор та кислоту лимонну. Перелийте сік в банку до самого верху, щоб коли покладете кришку трішки перелилось через край та закатайте.
До соку додайте цукор, дрібку кислоти лимонної, покладіть 3 пагони смородини, доведіть до кипіння та закатайте. Виходить дуже смачно!
Приготуйте: 3 кружки апельсина, чашку родзинок, дрібку лимонної кислоти, 9 ст. л. цукру піску. Все це покладіть до 3-х літрової банки соку.
Покладіть в 3-літрову банку 4 цукерки, 2 кружечки лимону чи апельсину, 1/2 ч. л. лимонної кислоти та 250 грамів цукру. Залийте киплячим соком та закатайте. Переверніть банку та накрийте рушником.
Коли закипить сік додайте 1 склянку цукру піску, 1 ч. л. без гірки кислоти лимонної та 2 ст. л. чаю каркаде. За бажанням додайте гілку м’яти. Залийте в стерильні банки, додайте 2-3 кружечки лимону та закатайте.
Смачного!
Апокаліпсис на грядках: як врятувати врожай від навали сарани Сарана здатна знищити зелень на городі…
Чи можна садити горох у липні — і як це зробити правильно, щоб встигнути зібрати…
Дротянка в липні: як розпізнати і захистити врожай картоплі та моркви Валерій Лесько, 14 липня…
У липні час підживити капусту для гарного врожаю У липні капуста активно формує головки, тому…
Липневий догляд за полуницею: закладаємо фундамент для солодкого врожаю наступного року 🍓 Чому це важливо?У…
Секретна підгодівля моркви в липні: сусіди заздритимуть врожаю У липні морква активно нарощує коренеплід, і…