Експерти вважають, що wi-fi роутер є небезпечним для здоров’я людини, бо виробляє радіацію. Тому, його слід відключати хоча б вночі.
Так, нові технології досить зручні, з їх допомогою можна спілкуватися на відстані, працювати, розважатися та робити інші цікаві й корисні речі. Бездротовий Інтернет дуже зручний у використанні, тому в багатьох будинках, офісах, навчальних закладах та інших місцях є wi-fi. Але бездротовий Інтернет має й багато мінусів, які невідомі багатьом людям. Зокрема, він має негативний влив на загальне здоров’я людини.
В чому полягає небезпека бездротового інтернету.
Мобільні телефони та інші електронні пристрої виробляють радіацію, але більшість людей не приділяють цьому уваги.
Наукові дослідження довели, що електромагнітні хвилі мають негативний вплив на мозкову активність та систему життєзабезпечення.
Wi-fi роутери здатні викликати ракові та інші захворювання, через випромінювання, які йдуть від нього. Також, електромагнітні хвилі викликають головний біль, який може тривати протягом довгого часу, мігрень й порушується сон. Тим, хто постійно працює з бездротовим інтернетом, потрібно знизити негативний вплив радіації від обладнання. Через це Великобританія, Франція та Швеція відмовилися від встановлення роутерів в школах, музеях, бібліотеках та інших громадських місцях, щоб знизити вплив електромагнітних хвиль на дитячий організм.
Способи зменшити негативний вплив від wi-fi роутера:
Кожна людина сама здатна знизити негативний вплив на власне здоров’я та здоров’я своїх близьких. Будьте більш уважними та відповідальними при використанні новітніх технологій.
Зручність бездротового інтернету безперечна, але все ж таки це небезпечний прилад. Тому, збалансуйте використання речей, що мають шкідливий вплив на організм.
Дротянка в липні: як розпізнати і захистити врожай картоплі та моркви Валерій Лесько, 14 липня…
У липні час підживити капусту для гарного врожаю У липні капуста активно формує головки, тому…
Липневий догляд за полуницею: закладаємо фундамент для солодкого врожаю наступного року 🍓 Чому це важливо?У…
Секретна підгодівля моркви в липні: сусіди заздритимуть врожаю У липні морква активно нарощує коренеплід, і…
Як назавжди позбутися чорних плям на трояндах: простий природний спосіб Чорна плямистість – поширена грибкова…
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…