10 ефективних методів боротьби зі слимаками на городі. Городникам на замітку

Слимаки поїдають всі частини городніх рослин, а їх слиз нищівно роз’їдає захисну оболонку овочів. Вони виповзають, щоб добряче поживитися городиною вночі, тому і боротися з ними потрібно коли настає темрява.

Пропонуємо ознайомитися з підбіркою найбільш ефективних методів боротьби з цими шкідниками.

  1. Ранковий полив.

Слимаки обожнюють вологі місця. А вологі овочі їх приваблюють ще більше.

  1. Прибирайте територію біля рослин.

Бур’яни, старе листя, груди з землі та інші речі слугують прихистком й тіньовим захистом для слимаків. Тому, прополіть ретельно ділянку, розбийте й прорихліть ґрунт, вигребіть старе листя, сміття та залиште між рослинами достатню відстань для гарної вентиляції.

  1. Дайте волю домашній птиці.

Випустіть на город курей, утей або гусей на деякий час. Вони обожнюють слимаків й швидко очистять територію від цих шкідників.

  1. Готель для слимаків.

Щоб зібрати по максимуму цих ненажер, зробіть їм міні готель. Покладіть вологу дощечку у затінку та накладіть зверху листя капусти або шкірки від фруктів. Вони залюбки скористаються запропонованими зручностями. Після зберіть шкідників та зробіть з ними те, що вважаєте за потрібне.

  1. Використання солі.

Вночі з ліхтариком відшукайте шкідників та посипте їх сіллю. Вони загинуть, бо сіль витягує з них всю вологу.

  1. Напої для слимаків.

Залиште на городі пласку тарілку з молоком, пивом або компотом. Зранку вона буде повна мертвих шкідників.

  1. Шкірки з грейпфрута та дині.

Залиште біля кущів рослин шкірки з половинки грейпфрута або дині. Зранку вони будуть всі в слимаках, бо шкідники обожнюють цитрусові та солодкі фрукти.

  1. Ароматні рослини.

Шавлія, м’ята, лаванда, розмарин, цибуля та часник мають сильний запах, який відлякує непрошених гостей. Тому, посадіть на ділянці ці рослини й слимаки не потурбують.

  1. Настій з гірчиці.

Розчиніть 50 грамів сухої гірчиці в 300 мл води та дайте настоятися. Додайте води до літра та обприскайте ввечері рослини цим засобом.

  1. Настій з часнику.

Розчавіть 3 зубки часнику, покладіть у 200 мл води та залиште на добу. Додайте води до літра та обприскайте ввечері рослини цим засобом.