Categories: Поради

10 фактів про синтетичні миючі засоби та їх вплив та здоров’я людини

  1. В Україні приблизно 10 млн людей, які мають алергічну хворобу. За офіційними даними вважають, що тільки 1,5 відсотка громадян має таке захворювання. Це говорить про велику кількість хворих, яких не зареєстровано.
  2. Всесвітня медицина називає алергію хворобою цивілізації. Вона вважає, що одна з 3-4 людей по всьому світу може страждати алергією. Це захворювання є найбільш поширеним та займає ІІІ місце на планеті серед інших хвороб.
  3. Найчастіше алергія проявляється у вигляді риніту та бронхіальної астми у дорослих. Діти переважно мають прояв у вигляді шкірного висипу.
  4. Одною з причин росту й поширеності цієї хвороби є використання синтетичних миючих засобів, якими користуються всі без винятку.
  5. Американське агентство по захисту навколишнього середовища попереджає про забруднення в наших оселях, яке у 2-5 разів вище за вуличне повітря, бо люди зберігають та використовують багато хімічних речовин.
  6. На початку 90 років минулого століття використання в побуті мийних засобів українцями складає 7,5 кг. на рік на одну особу. На даний час річне споживання в нашій країні зросло на 15-20%.
  7. Кожна господиня має понад 7 різноманітних хімічних засобів з побутової хімії. До кожного із них входить більш ніж 20 різноманітних сполук, які вкрай шкідливі для здоров’я людини. Серед них головну загрозу нації несуть летючі речовини, які можуть впливати на людину через її дихальні шляхи та слизову оболонку очей. Багато з яких є дуже небезпечними, бо отруйні.
  8. Коли ми полоскаємо речі під час рання гарячою водою, то не маємо жодної гарантії в тому, що навіть 10-кратне полоскання повністю звільнить від хімічних сполук порошку.
  9. Для видалення миючого засобу, варто полоскання речей проводьте під струменем проточної води упродовж 5 хвилин. Потрапляючи такий засіб в ШКТ викликає гастрит, а згодом й виразку.
  10. За проведеним опитуванням, 68 % українців вікової категорії 20-65 років не замислювалися про безпечність сучасного прального порошку.


Recent Posts

Терміни та правила посадки кабачків. Не будете знати куди подіти врожай

Кабачки невибагливі в догляді, але їх вирощування має певні нюанси. По-перше, їх слід своєчасно посіяти.…

4 часа ago

Три дієві способи відмити пожовтілий підвіконник. І не треба ніякої хімії

Пластикові підвіконня мити нескладно та вони довго залишаються чистими. Однак, з часом підвіконня жовтіють від…

4 часа ago

Головні правила застосування нітроамофоски в саду та на городі. Врожай буде кращим ніж у сусіда

Щоб плодові дерева давали гарний врожай, а квіти пишно цвіли, потрібно підживлювати культури нітроамофоскою. Добриво…

5 часов ago

Чого не можна робити на Великдень, щоб не накликати біди у свій дім

Великдень є одним з найбільших християнських свят. В цей день всі люди йдуть в храм…

1 день ago

Троянди більше не постраждають від навали попелиці. Дієві методо боротьби

Троянди дуже гарні квіти в саду. Кожен садівник мріє, щоб вони пишно цвіли. Однак, троянди…

1 день ago

Чим очистити ручки плити від липкого жиру. Простий засіб, який легко впорається з цим

Ручки ну плиті швидко забруднюються. Не вся хімія здатна впоратись з ситуацією. Однак, це можна…

2 дня ago