10 корисних порад про прання, які збережуть речі у відмінному стані.

Кожна господиня прагне, щоб білизна та речі були чисті, яскраві та мали приємний аромат, а складні плями відходили без проблем. Рекомендуємо 10 порад про прання, які збережуть речі в ідеальному стані.

  1. Під час прання вовняних речей, додайте 1 чайну ложку гліцерину в останню воду для полоскання. Це зробить їх набагато м’якішими.
  2. Додавайте 2 столові ложки солі разом з порошком у відсік пральної машини. Речі стануть яскравішими та не будуть линяти.
  3. Синтетичний одяг дуже вибагливий, тому прати його потрібно частіше.
  4. Після вдягання сукні з синтетичної тканини декілька разів, її обов’язково потрібно випрати. Бо синтетика притягує пил та інтенсивно вбирає виділення потових та сальних залоз.
  5. Під час прання одягу з вовняного трикотажу, додайте у воду 1 столову ложку харчової соди, потім ретельно прополощіть. Тканина стане яскравою, чистою та зникне неприємний аромат поту.
  6. Додайте в воду 2 столові ложки борної кислоти та замочіть білі шкарпетки на 2 години. Одяг знову буде білосніжний, як новий.
  7. Для м’якості та пухнастості махрових виробів, після прання замочіть їх в солоній воді й після цього не прасуйте.
  8. Змішайте розчин метиленового синього і трішки молока, замочіть туди тюль під час прання. Фіранки освіжаться та знову засяють як нові.
  9. Під час відбілювання додавайте нашатирний спирт в киплячу воду з розрахунку 1 столова ложка на 10 літрів.
  10. Дрібні речі в подорожі можна прати простим способом. Покладіть їх в пакет з мильним розчином та ретельно розминайте. Після просто прополощіть та висушіть.