10 квітня — День братів і сестер. Не забудьте сьогодні зустрітися або хоча б зателефонувати своїй сестрі або брату

Немає нікого ближчого в цьому світі, ніж сім’я. Батьки, брати і сестри — це ті люди, що оточують нас з дитинства. Вони бачать всі наші найперші успіхи і невдачі, підтримують нас, мотивують на успіх, висміюють, критикують, іронізують, і допомагають позбавлятися від особистісних проблем. Словом, рідні брати і сестри — це ті люди, на яких можна покластися. Ми ростемо з ними пліч-о-пліч, переживаємо одні й ті ж ситуації, проблеми, отримуємо радість від однакових подій. Це, без сумнівів впливає на формування наших особистостей, інформує Ukr.Media.

З 1998 року у всьому світі відзначають Міжнародний День братів і сестер. Відзначається ця подія 10 квітня щорічно. Спочатку свято з’явилося в США, там воно називається Siblings Day. Пізніше людство в усьому світі прийняло цей день, і традиція його відзначати поширилася і в далеку Індію, і Китай і в інші найвіддаленіші частини світу, захопивши по шляху Європу і навіть Африку. Не дивно, адже єднання родини — це дуже приємний захід, а якщо є привід зайвий раз зустрітися, обмінятися теплими словами, подарунками та провести приємно разом час — чому б ним не скористатися.

У різних країнах традиції і обряди, що використовують при святкуванні Дня братів і сестер відрізняються. Десь прийнято дарувати квіти, в інших місцях — пов’язувати стрічки на руки або обдаровувати хустками. Але, майже всюди цей день знають і відзначають хоч деякі громадяни країни. І з кожним містом людей, хто святкує стає все більше. Потрібно сказати, що і дати святкування цього дня не однакові, але з 1998 році 10 квітня визнано Міжнародним днем ​​сестер і братів, так що основна частина суспільства відзначає цю подію саме в цей день, в квітні.Отже, 10 квітня не забудьте зустрітися або хоча б зателефонувати своїй сестрі або брату, сказати їм теплі слова, згадати приємні моменти з дитинства. Подаруйте душевне своїм близьким — це буде, поза сумнівом, приємно і Вам. Пам’ятайте — родинний зв’язок — ніколи не замінить ніякий інший. Одна кров, одна генетична система, природно не запорука взаєморозуміння, проте ж, в деякому роді зобов’язує нас до бережного ставлення один до одного.