10 квітня – День Іларіона: Як сьогодні вберегти себе від хвороб.

Як сьогодні можна заговорити себе від хвороб?

10 квітня в православ’ї шанують святого преподобного Іларіона Нового. У народному календарі дата отримала назву день Іларіона, мати-й-мачуха, інформує Ukr.Media.

Хто такий святий Іларіон?

Проживав Іларіон у VII-VIII століттях, дні і ночі проводив у глибоких молитвах, постах і самітництві. За таке добродійне життя його обрали пресвітером, а потім ігуменом у монастирі. Він відомий безліччю чудес і зцілень.

Іларіон лікував сліпих і одержимих бісом людей. У період посухи закликав на землю дощі; зупиняв град, щоб він не побив урожай; за допомогою молитов відводив від виноградників і нив шкідливих комах і тварин.

Обряди й традиції цього дня

10 квітня в народі називають мати-й-мачухою, так як до цього дня з’являються вже перші квіточки на проталинах. А старі, які в минулому році збирали і сушили, втрачають свою силу, тому сьогодні їх обов’язково треба використовувати, приготувати настої, відвари. Ця рослина ефективно лікує будь-які види кашлю, запалення ротової порожнини, шкірні виразки і фурункули.

Сьогодні сприятливий день, щоб читати замовляння і проводити обряди від хвороб

10 квітня на Русі було прийнято замовляти себе, рідних, дітей від хвороб і недуг.

Правила проведення обрядів на здоров’я

1. Щоб привернути до себе здоров’я за допомогою обрядів і замовлянь, треба в це вірити. Якщо до подібних дій ви ставитеся скептично, то і не чекайте від них допомоги.

2. Ніколи і нікому не розповідайте про проведення ритуалів.

3. Обряди на залучення здоров’я проводять на зростаючий Місяць, а на вигнання хвороб — на спадаючий.

Обряд на їжу

Ця дія дуже проста, за її допомогою можна зміцнювати здоров’я не тільки собі, але і всім домочадцям. Замовні слова читають на будь-яку приготовлену і їжу, яка подається до столу. Перед тим, як кликати сім’ю на обід або вечерю, промовте:

«Все, що на столі стоїть, цілющою Божою силою наповнюється. Сила ця в рабів Божих (назвати імена всіх, хто зараз сяде за стіл їсти) переміщується і здоров’я перетворюється, а воно по всьому тілу розливається. Нехай буде так. Амінь».

Обряд із використанням енергії сонця

Для зміцнення здоров’я добре допомагає вода, заряджена енергією сонця.

1. В ємність або таз налийте джерельну воду. Встаньте до схід сонечка і поставте її на підвіконня так, щоб безпосередньо на воду потрапляли сонячні промені. Тим, хто живе в приватних будинках, ще простіше. Можна винести і поставити ємність у дворі.

2. Три рази прочитайте замовні слова: «Червоне сонечко, поділиться своєю силою. Жар-вогонь свій цілющий водиці подаруй. Змиє з мене вода всі печалі і хвороби, ні одна хвороба у свій полон мене більше не візьме. Так тому і бути. Амінь».

3. Вода повинна простояти весь день до самого заходу сонця, просякуючись його енергією. За цей час підійдіть до неї ще п’ять разів, і тричі прочитайте слова змови.

4. Як тільки сонце почне сідати, востаннє повторіть слова, заберіть воду в будинок, перелийте в банки або пляшки, і закрийте кришками.5. Щоранку відливайте невелику кількість заговореної води, і після миття обполіскуйте нею обличчя. При цьому говоріть: «Змий з мене всі хвороби і журби, щоб ні одна хвороба мене у свій полон не взяла».

Пам’ятайте, що часто хвороби є проявом настрою людей. Якщо людина налаштована позитивно і легко, на щастя і радість, то вона хворіє рідко. А хто постійно сумує і печалиться, той притягує до себе захворювання.

Народні прикмети 10 квітня

Якщо сьогодні чути глухий і тривалий гуркіт грому, значить, очікується кілька днів затяжних дощів.

Хороший проливний дощ 10 квітня передвіщає багатий урожай літом і осінню.