28 березня — святого Іларіона. День, коли можна захистити себе та рідних від різних недуг

28 березня, православна церква вшановує пам’ять святого Іларіона Нового. Він жив у 7-8 століттях та був ігуменом у монастирі. За постування, усамітнення та постійне перебування у глибокій молитві, Господь нагородив його здатністю творити чудеса та зцілювати хворих людей. Так Іларіон дарував людям зір, позбавляв від одержимості, рятував землю від катаклізмів, а врожай від шкідників.

Традиції в день Іларіона.

В цей день потрібно використати заготівлю квітів мати-й-мачухи приготувавши настої та відвари. Бо з’являються нові квіти на вулиці, а старі втрачають свої цілющі властивості. Ця рослина добре допомагає при лікуванні кашлю, захворювань ротової порожнини та горла, фурункулів й виразок.

На Іларіона, в народі прийнято замовляти себе та рідних від різних хвороб. Для цього потрібно дотримуватись декількох правил:

  • Щоб отримати допомогу, потрібно вірити в силу обряду;
  • Про цю процедуру не можна комусь розповідати;
  • Щоб залучити здоров’я – обряд проводять на зростаючий період Місяця, а для позбавлення від хвороб – на спадаючий.

Замовини роблять на їжу, а потім подають її до родинної вечері або на воду. Для цього потрібно зарядити її сонячною енергією.

Воду виносять вранці до сходу сонця на вулицю та залишають на цілий день. В цей період потрібно підійти до неї 5 разів та промовити молитву. Ввечері, після заходу занесіть ємність та розлийте воду по пляшках. Кожного ранку вмивайтеся зарядженою рідиною та просіть міцного здоров’я у Господа.

Однак, якщо хвороби людини спровоковані поганим настроєм та злістю, то ніякі замовини не допоможуть. Бо погана енергетика притягує різні захворювання.

Народні прикмети в день Іларіона.

Якщо в цей день гримить в небі, то чекайте затяжної зливи.

Проливний дощ на Іларіона, віщує гарний врожай.