10 натуральних добрив для квітів, щоб гарно росли та не хворіли.

Для того, щоб мати розкішний квітник, необхідно вчасно підгодовувати рослини. Так вони будуть мати пишне і яскраве листя та ароматне цвітіння. Квіти, які ростуть у дієтичному ґрунті, швидко марніють та починають хворіти.

Пропонуємо ознайомитися з переліком добрив, від яких рослини просто божеволіють.

  1. Цукровий пісок.

Майже всі кімнатні рослини люблять цукор, особливо кактуси. Розсипте 1 ч. л. цукру по поверхні землі у горщику та полийте водою. Також, можна підгодовувати вже готовим цукровим розчином, на 0,5 ч. л. цукру 125 мл відстояної води.

  1. Рицинова олія.

Під час зав’язування бутонів, рослинам необхідна рицинова олія, яка допоможе сформуватись великим та яскравим квітам з неймовірним ароматом. Полийте горщик розчином у такій пропорції, на 1 літр води 1 ч. л. олії.  1. Зола деревини.

Зола допомагає рослинам розвиватися та захищає їх від шкідників й хвороб. Залийте 1 ст. л. золи літром гарячої води та настоюйте 7 днів, періодично помішуючи. Поливати необхідно раз у 10 днів.

  1. Фруктовий настій.

Залийте скоринки цитрусових або гранату водою та настоюйте 1 добу. Такий настій дуже поживний для рослин.

  1. Аспірин.

Розчиніть 1 таблетку препарату в 1 літрі відстояної води та обприскайте рослини. Це підвищить імунітет у боротьбі з різними хворобами.

  1. Алое вера.

Розведіть 1 ч. л. соку алое в 1,5 літрах води та полийте рослини. Це чудовий натуральний стимулятор.  1. Молоко.

Протираючи молоком листя фікусів, рослина стане надзвичайно гарна та випромінюватиме блиск.

  1. Грибний настій.

Покришіть їстівні гриби та залийте водою у співвідношенні 1:1. Через день злийте рідину та залийте чистою водою. Ще через день настій готовий й можна поливати ним рослини. Такий засіб надасть квітам здоров’я та краси.

  1. Вітамін В12.

Розведіть ампулу ціанокобаламіну у 1 літрі води та полийте розчином фіалки. Застосовувати потрібно двічі на місяць.  1. Бананова шкірка.

Бананова оболонка насичена магнієм, калієм та фосфором, які дуже корисні для рослин, особливо під час пересаджування. Подрібніть блендером або дрібно наріжте шкірку та покладіть на дренажний шар, засипте землею й посадіть квітку.